Лесбіянки з усього світу з'їхалися на острів Лесбос

У тихому закутку Егейського моря пройшов фестиваль лесбіянок. Сотні жінок зібралися у рідному місті знаменитої лесбійської поетеси Сафо.

Фестиваль на острові Лесбос / Фото: facebook/International Womens Festival by Sappho Travel
На грецькому острові Лесбос в Егейському морі минулого тижня пройшов 10-й щорічний міжнародний фестиваль лесбіянок.

На ювілейний фестиваль в селищі Ерессос з'їхалися сотні жінок з усієї Європи. Перший раз фестиваль пройшов у 2000 році (тоді на захід зібралося лише близько 30 учасниць), і тоді він викликав значні протести, адже у Греції під сильним впливом грецької православної церкви приблизно половина населення виступає проти одностатевих шлюбів.

Однак з плином часу послідовниці лесбійської поетеси Сафо відвоювали своє право збиратися у місці, де народилася знаменита письменниця. Зазвичай тут відпочиває до 60% туристів-жінок, а на час фестивалю у вересні їхня кількість перевищує 90%.

Насичена програма заходів (тільки для жінок!) включає прогулянки і круїзи на заході сонця, уроки грецьких танців, покази фільмів, семінари та багато іншого.

До речі, тільки у 2005 році Греція ухвалила закон про захист працівників від дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації, і в тому ж році відбувся перший у Греції Gay Pride Parade в Афінах.

Читайте також:

У Берліні пройшло свято геїв та лесбіянок. ФОТО

Російські геї вийшли на парад в Берліні з портретами Путіна і Мєдвєдєва

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Південноафриканських лесбіянок ґвалтують, щоб направити на шлях істинний

Повʼязані теми:

Наступна публікація