Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі вперше у світі пересадили надруковану на 3D-принтері щелепу

Жінці трансплантували 80% втраченої щелепи.

Грецько-австралійський лікар Джордж Дімітроліс надрукував тривимірну конструкцію щелепи та зубів і пересадив їх австралійці. Таку операцію провели вперше у житті, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

У 31-річної жінки з Мельбурна діагностували рак порожнини рота у 2017 році. Спочатку лікарі говорили, що серйозних проблем у неї немає. Однак коли прийшли результати, лікарі терміново відправили жінку на операцію. Їй видалили 80% щелепи та частину зубів. Через це жінка почувалася некомфортно і намагалась приховати свій рот на вулиці.

ВідеоУнікальна операція: жінці вставили нову щелепу, надруковану на 3D-принтері

В австралійському Мельбурні провели унікальну операцію - 31-річній жінці подарували нову щелепу, надруковану на 3D-принтері. Торік хірургам довелося видалити 80% щелепи пацієнтки, у неї лікували рак. Нову щелепу розробили на 3D-принтері, а на титанову раму закріпили зубні трансплантати. 

Унікальна операція: жінці вставили нову щелепу, надруковану на 3D-принтері

Хірург Джордж Дімітроліс знайшов вихід для дівчини: він запропонував надрукувати щелепу на 3D-принтері і "встановити"  її у порожнину рота. Раніше такого роду операції не проводили ніде у світі. Трансплантація минула успішно, тепер жінка відновлюється, і може насолоджуватися будь-якою смачною їжею.

Нагадаємо, американець хотів покінчити з життям і вистрілив собі в обличчя, але дивом вижив. Однак після пострілу його зовнішність сильно спотворилася. Чоловіку зробили пересадку обличчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції