Моє covfefe: Актор прочитав найвідоміші твіти Трампа голосом Голлума

Енді Серкіс забрався із ногами на диван в ефірі популярної передачі. 

Актор Енді Серкіс прочитав голосом персонажа із "Володаря перснів" і "Гоббіта" Голлума найвідоміші твіти американського президента Дональда Трампа.

Він забрався із ногами на диван в ефірі популярної передачі і розпочав читати. Зокрема, він прочитав відомий твіт Трампа про фейкові ЗМІ.

Нагадаємо, що Енді Серкіс— англійський актор. Відомий насамперед за роль Голлума в кіноепопеї "Володар перснів" (2001–2003), де його рухи і голос були використані при створенні комп'ютерного персонажа.

Додамо, що американська компанія спроектувала житло, яке повністю ідентичне норам, котрі Джон Толкін - автор "Володаря кілець" та роману "Гоббіт" - описував у своїх бестселерах.

Підземні помешкання мають каркас, а також можуть витримати сильні вітри і землетруси до 10 балів. Крім цього, всередині вони оснащені усім необхідним для життя.

Замовити такий будинок може кожен. Навіть жителі пустель, адже каркасні нори не вимагають якогось особливого ґрунту. Без врахування вартості землі, нора Хоббіта буде коштувати приблизно 300 доларів за один квадратний метр.

Раніше повідомлялося, що шанувальники "Володаря кілець" можуть придбати меч Фродо від $ 200 тисяч. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції