Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії народилося козеня-"циклоп"

Селяни сприйняли його за священну істоту.

Незвичайна тварина народилася у штаті Ассам в Індії тиждень тому. Козеня має лише одне око без вій та повік, одне вухо та не має носа.

Ветеринари передбачували, що воно помре за декілька днів, проте помилилися — маля вижило. Місцеві жителі сприйняли його за священну істоту і почали поклонятися, повідомляє Metro.

Власник козеняти Мухурі Дас каже, що був шокований появою такого малюка. Тепер він вважає своїм обов'язком піклуватися про нього.

Люди вважають появу такого козеняти дивом та приходять до нього з надією на удачу. Така популярність тішить його власника.

Численні ЗМІ опублікували в Мережі відео з тваринкою, які набирають популярності серед користувачів.

Між тим, причиною такого дива є циклопія — дефект розвитку тварин, за якого дві півкулі мозку не поділяються. У результаті цього утворюється єдина центральна порожнина  з одним оком або злиттям окремих очних яблук. Такі випадки неодноразово траплялися серед коней, свиней, корів і кішок.

Нагадаємо, раніше в Індії турист хотів сфотографуватися з коброю, однак, та його вкусила і він помер. Кобру на шию туристові, як і зазвичай, поклав заклинатель змій, утім, далі щось пішло не так.

Залиште свій коментар

Вибір редакції