Пенсіонер побачив зображення інопланетянина на поліні

Пенсіонер побачив зображення інопланетянина на поліні

Дружина пенсіонера побачила хороший знак у знахідці чоловіка, оскільки вона сама не так давно бачила НЛО. Тепер подружжя чекає гостей.

Інопланетянин / Фото: swns.com
72-річний британець Піт Берфорд колов дрова на подвір'ї свого будинку, як раптом побачив у колоді обриси інопланетянина з фільму Стівена Спілберга "ET - The Extraterrestrial".

Чоловік відразу зателефонував дружині, а та згадала, що 40 років тому бачила предмет, схожий на НЛО. Тепер подружжя вірить, що інопланетяни хочуть встановити з ними контакт.

Нагадаємо, що фільм E.T. вийшов в 1982 році і отримав чотири премії "Оскар". Крім того, він входить до ТОП-10 найбільш касових кінострічок світу.

Нагадаємо, що вчені отримали нову інформацію про появу життя на Землі. На їх думку, першопричиною появи земного життя були метеорити, які несли в собі всі необхідні для цього речовини, тобто, життя було занесене з космосу і люди на землі є інопланетянами.

А от британські вчені стверджують, що багато інопланетян - різноманітних форм, барв та розмірів - завітають скоро в гості до нас з вами. Тому ми повинні підготуватися.

Читайте також:

Вчені: іншопланетяни хочуть захопити Землю

Астроном спіймав з планети-близнюка Землі загадкові сигнали

Землянин відгриз у інопланетянки-насильниці сосок

Повʼязані теми:

Наступна публікація