По-перше, це - красиво. 10 сторінок Instagram, на які варто підписатися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарні краєвиди та креативні фото допоможуть подолати осінню хандру.

Instagram може стати чудовим джерелом натхнення та естетичного задоволення, якщо із розумом ним користуватися. У соцмережі є багато сторінок, які можуть потішити око навіть вибагливого користувача. Зібрали для вас добірку акаунтів, які прикрасять вашу стрічку.

1.       Понад 230 тисяч підписників у сторінки Visit Faroe Islands, яка демонструє, ви не повірите, красу Фарерських Островів. Тут зібрані космічні ландшафти, унікальні тварини, рослини і птахи. Кожне фото занурює в атмосферу приємної прохолоди, самотності та єдності з природою. А ще раз на рік тут шукають волонтерів із різних куточків світу, які мають допомогти з упорядкуванням території: за просту роботу ви отримаєте безкоштовне житло, харчування і краєвиди, яких не зможете забути ніколи в житті.

2.       Фанатам портретної фотографії обов’язково треба підписатися на сторінку RADICAL BEAUTY. Тут зібрані неймовірні світлини моделей із синдромом Дауна. Поки в акаунта трохи більше 8 тисяч фоловерів, однак цю несправедливість легко виправити, чи не так?

3.       Найзагадковіший художник сучасності – Banksy – має верифіковану сторінку в Instagram і понад 6,6, млн підписників, хоча його імені і досі достеменно не може назвати ніхто. Тут митець публікує свої гостросоціальні роботи та розповідає про їхнє створення.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Banksy (@banksy)

4.       Фото багато в чому залежить від майстерності його автора у роботі зі світлом. Італійський фотограф Алессіо Албі, схоже, знає все про тіні та відблиски, а його роботи неначе світяться зсередини. Стежать за його сторінкою понад 650 тисяч підписників.

5.       Польський аніматор, фотограф, художник та музикант Каєтан Обарскі – самоук. Але надзвичайно талановитий. У своїх роботах він поєднує класичні твори мистецтва і сюрреалізм та щедро приправляє їх чорним гумором. У його сторінки наразі 45 тисяч підписників.

6.       Японський фотограф Танака Тацуя (2 млн фоловерів)  – митець з нескінченним натхненням. Кожен день він публікує на своїй сторінці нову креативну мініатюру та невеликий бекстейдж того, як вона була зроблена. Він створює цілий світ за допомогою буденних речей – посуду, їжі чи предметів одягу.

7.       Познайомитися з таємничою Ісландією та побачити її очима "місцевого" можна завдяки акаунту фотографа Гуннара Фрейра. Тут зібране все прекрасне: кити, айсберги, тупики, ісландські коні, казкові будиночки і кудлаті вівці. А фотографує все це рудий бородань із 320 тисячами підписників.

8.       Глибокі та сюрреалістичні портрети робить британський фотограф Джек Дейвісон. Якщо ви втомилися від однакових світлин у стрічці та нудних акаунтів, саме час на нього підписатися. Чоловік завжди має, чим здивувати. Це можуть підтвердити майже 100 тисяч його фоловерів.

9.       Ще один чудовий акаунт фотографа-мандрівника у британця Джордана Гаммонда. На його сторінці можна знайти і культові історичні пам’ятки з різних куточків світу, й абсолютно буденне життя з незвичних ракурсів. Не дадуть збрехати понад півмільйона його підписників.

10.   Чого не вистачало у цій добірці? Звісно ж, тварин. А тому на десерт пропонуємо вам сторінку відомого єнота на прізвисько Гарбузик, в якого 1,4 млн підписників. Нема що й сказати – треба підписуватись. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції