У "Слузі народу" відреагували на мітинги проти "формули Штайнмаєра"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В політсилі вважають, що капітуляція відбулася ще 2014-го року.

У "Слузі народу" вважають, що мітинги проти погодження "формули Штайнмаєра" це нормальне явище, але ситуацію не потрібно нагнітати та "ні про яку капітуляцію не може йти і мови".

Про це у відеозверненні 7 жовтня розповів глава Комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко.

За словами нардепа, він позитивно ставиться до мітингів, адже питання миру і війни є важливим.

"Це складне питання, і думка громадськості має бути почута, і її треба висловлювати. Не може громадська думка буде безвідносною і нейтральною стосовно питання миру і війни".

Яременко додав, що він проти нагнітання, та вважає, що гасло "Ні капітуляції" свідчить про нерозуміння ситуації.

"Капітуляція, якщо і була в Україні, коли було покладено основу всього, що відбувається зараз, зокрема "формула Штайнмаєра" – це звичайно вересень 2014 року та лютий 2015-го, коли були підписані Мінські домовленості. Там є все, на що погодився Кучма у листі до Мартіна Сайдіка у вересні цього року. І немає нічого в листі Кучми того, чого б не було в Мінських домовленостях", – розповів нардеп.

Про протести і мирні переговори

Опубліковано Богданом Яременком Понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Богдан Яременко наголосив, що відмова від мирних переговорів зараз призведе до ізоляції України та створить багато проблем.

"Я розумію, що мирні переговори не повинні відбуватися за рахунок пожертвувань засадничими речами, але не жертвувати чимось у цих переговорах ми не зможемо. Тому не треба боятися формули Штайнмаєра, не треба говорити про капітуляцію, вона вже відбулась. Більше ніж було, вже ніхто не допустить... Ми повинні пройти шлях Мінських домовленостей до кінця", – підсумував представник "Слуги народу".

Нагадаємо, 6 жовтня у багатьох містах України відбуися акції протесту проти погодження "формули Штайнмаєра". Зокрема близько 10 тисяч людей вийшли на Майдан Незалежності на віче "Зупинимо капітуляцію". Мітингувальники висловили протест будь-яким рішенням, які можуть призвести до поразки у війні з Росією. Люди вимагали не допустити здачі українських інтересів на тимчасово окупованих територіях. Потім кількатисячна юрба попрямувала до офісу президента.

Раніше, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 та 2 жовтня у Києві та великих містах відбулися акції протесту. Вони мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра". Детальніше про те, що таке "формула Штайнмаєра" та як на її погодження відреагували в Україні та світі читайте за посиланням.

Відео Близько 10 тисяч людей вийшли на Майдан Незалежності на віче "Зупинимо капітуляцію"

Мітингувальники висловили протест будь-яким рішенням, які можуть призвести до поразки у війні з Росією. Люди вимагали не допустити здачі українських інтересів на тимчасово окупованих територіях. Потім кількатисячна юрба попрямувала до офісу президента.

Близько 10 тисяч людей вийшли на Майдан Незалежності на віче "Зупинимо капітуляцію"

Залиште свій коментар

Вибір редакції