Порятунок від спеки: у сербському зоопарку пінгвіни охолоджуються у басейні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Європі зараз рекордна спека.

У зоопарку Белграда (Сербія) для пінгвінів зробили спеціальний басейн, щоб вони не постраждали від високих температур. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"У басейні, де вони плавають, доглядачі підтримують температуру + 20, і птахи охоче відпочивають у воді. У такому ж басейні тримають і морських котиків. Подивитися на них приходить чимало відвідувачів", - розповіли у студії.

пінгвіни у басейні в сербії
Associated Press

Температура у місті нині тримається за позначкою + 30 градусів за Цельсієм. Щоб подбати про людей, у парках сербської столиці влада встановила цистерни з питною водою. А от літнім сербам, чиє здоров'я може підірвати спека, лікарі радять лишатися вдома.

Нагадаємо, 26 червня повідомлялося, що у Європі піднялася температура до 40 градусів тепла, тому зоопарки рятують від спеки тварин всіма засобами. У Берліні для слонів влаштовують водні процедури, а сурикатів у зоопарку годують шматочками льоду з хробаками.

ВідеоОхолоджувальний басейн від спеки спорудили для пінгвінів у Сербії

У зоопарку Белграда доглядачам доводиться пильнувати, аби високі температури не зашкодили пінгвінам. У басейні, де вони плавають, підтримують температуру у плюс двадцять градусів, і птахи охоче відпочивають у воді. У такому ж басейні тримають і морських котиків. Подивитися на них приходить чимало відвідувачів.  

Охолоджувальний басейн від спеки спорудили для пінгвінів у Сербії

Залиште свій коментар

Вибір редакції