Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський Челябінськ засипало зеленим снігом

Загрози життю місцевих немає.

На в'їзді в місто Челябінськ (Росія) місцеві знайшли сніг зеленого кольору. Про це повідомив начальник управління екологічної освіти Віталій Безруков на своєму Telegram-каналі.

На його думку, фарбування могло статися через потрапляння в сніг пилу гранітного кар'єру. За словами еколога, загрози для здоров'я населення в цьому снігу немає.

"Це частки природних матеріалів і гірських порід. Але незважаючи на це, поширення пилу не повинно виходити за санітарну зону підприємства", - зазначив він, підкресливши, що якщо знайдуть порушення в роботі кар'єру з видобутку корисних копалин підприємство буде притягнуто до відповідальності, оскільки гранітний пил не повинен виходити за межі санітарної зони.

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що на гірськолижному курорті Годердзі у Грузії випав червоний сніг, зробивши місцеві краєвиди схожими на марсіанські.

Відео Кольоровий сніг, що випав на Одещині, відправили на експертизу

Відтінки - від помаранчевого до коричневого - неабияк спантеличили місцевих жителів. Люди злякалися, що сніг розфарбувала аварія на хімічному підприємстві в Чехії. Інші заспокоюють - то просто пісок. Місцева влада вже віддала зразки снігу на аналіз.

Кольоровий сніг, що випав на Одещині, відправили на експертизу

Залиште свій коментар

Вибір редакції