Трейлер "Зоряних Воєн" і елітна дача особистого гвардійця Путіна. Тренди соцмереж

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кумедні новинки та новини, які цікавлять багатьох, – дивіться у нашій добірці. 

Команда ТСН.ua щодня збиратиме для читачів головні тренди соціальних мереж – ключові теми обговорення юзерів, дотепні жарти, кумедні фотожаби, та найпопулярніші відео останніх днів.

Сьогодні, 7 квітня, у соціальних мережах активно обговорювали попередні результати референдуму у Нідерландах та сміялися через конфуз із оголеними моделями на рекламі мінського футбольного клубу.

Також юзери поширювали відео із кумедними таксами, які грають у хокей, милувалися фото квітучих магнолій у Києві і дивилися трейлер стрічки "Зоряні Війни: вигнанець". 

Перший коментар  президента РФ Володимира Путіна щодо Панамагейту наробив галасу у соціальних Мережах. Російський лідер, зокрема, заявив, що пишається своїм другом із офшорного списку Сергієм Ролдугіним і додав, що всі зароблені кошти він витрачає на музикальні інструменти для РФ.

Інтернет-користувачі обговорювали й іншого друга Путіна -  очільника Нагвардії РФ Віктора Золотова, який має шикарну дачу із льодовиком, а доньці придбав квартиру за 5 мільйонів доларів. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції