Таємничий шоумен обманював телеканали США, видаючи себе за "майстра йо-йо"

Дата публікації
Перегляди
2093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таємничий шоумен обманював телеканали США, видаючи себе за "майстра йо-йо"

Таємничий шоумен обманював телеканали США, видаючи себе за "майстра йо-йо"

Самозванець видає себе за "майстра йо-йо", який нібито володіє безліччю оригінальних трюків з цією популярною із старовини іграшкою.

Півдюжини телеканалів на Середньому Заході США попалися на гачок таємничого самозванця, що видає себе за "майстра йо-йо", який нібито володіє безліччю оригінальних трюків з цією популярною із старовини іграшкою.

Цей чоловік років 30-ти, що називає себе Кенні Страссер або Карл Страсбург - для стислості Кей-Страс - заявляється на передачі в незмінній яскраво-жовтій бейсболці, зелених штанах чи шортах на підтяжках, дає інтерв'ю, а коли справа доходить до демонстрації трюків - тягне час, відволікається на термінові телефонні дзвінки або показує щось незрозуміле, а потім пояснює невдачу настільки ж смутними причинами.

Під час ефіру він "пропагує" необхідність захисту екології, представляючи неіснуючу насправді компанію ZimZam Yo-Yo - нібито першу в світі з виробництва екологічних іграшок. Він розповідає, що дає подання дітям, прищеплюючи їм любов до природи, що є переможцем чемпіонатів з йо-йо - які насправді ніколи не проводилися.

"Ангажемент" дивного самозванця відбувався однаково: керівництво того чи іншого телеканалу отримувало електронний лист від якогось Джо Гуерке, який представляє агента Кей-Страса, в якому говорилося, що "майстер йо-йо" прищеплює дітям дбайливе ставлення до природи за допомогою гумору і фокусів з іграшкою.

Після того, як Кей-Страс з'явився на дочірній телекомпанії CBS у Вісконсині і не зміг переконати ведучих у своїй майстерності, її керівництво звернулося до Джо Гуерке за роз'ясненнями, відправивши йому листа. У відповідь були отримані ввічливі вибачення за все неналежні моменти, які "агент" пояснив "важким періодом у житті Кенні".

"Ми не могли відразу зрозуміти, що ця людина - самозванець. Після всього, що він розповів, ми відчували до нього абсолютно зрозумілий і щире співчуття", - сказали організатори передачі. Кей-Страса, зокрема, повідав під час ефіру, що є 35-річним чоловіком з душею дитини, що був двічі одружений, а тепер у нього немає навіть подруги. "Але мені й не потрібна дівчина, - сказав він. - Удосконалення моїх навичок займає дуже багато часу".

Також гість студії повідомив, що в минулому був наркоманом, а тепер живе з батьками, за якими потрібен догляд. Про батька він сказав, що той серйозно хворий і тому сам "майстер йо-йо" повинен постійно бути на зв'язку і не може відключити мобільний телефон. За час інтерв'ю йому дійсно кілька разів телефонували, причому саме в ті моменти, коли він був ось-ось готовий показати трюк.

Незабаром з'ясувалося, що чоловік аналогічним чином надув кілька локальних телеканалів. Причому в одному випадку він уникнув необхідності демонструвати своє "майстерність", пояснивши, що взяв йо-йо, але забув мотузки до них.

Мотиви самозванця поки не розгадані. Телевізійники звернулися до глядачів із закликом допомогти встановити справжню особистість обманщика.

Читайте також:

В Україні розплодилися "псевдо-Кільчицькі" і фальшиві міністри

Водій вантажівки намагався продати готель Ritz в Лондоні

П'яний самозванець кілька годин регулював дорожній рух у центрі Новосибірська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2093
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація