Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тьху на тебе, Навальний". Дивіться добірку коубів з російським мільярдером Усмановим

Користувачі кепкують з протистояння багатія та опозиціонера. 

Відеозверення російського мільярдера Алішера Усманова, який фігурує у фільмі російського опозиціонера Олексія Навального про "захмарні статки" прем'єр-міністра РФ, наробило галасу в соціальних мережах.

Російський політик у своєму відео говорив про те, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до Дмитра Медведєва, і це було прихованим хабарем. Мільярдер у відповідь подав на Навального до суду, але на цьому не зупинився. Він опублікував відеозвернення про російського опозиціонера. Навального він назвав негідником, який робить з усього піар, і сказав на ролику: "Тьху на тебе".

Користувачів відео скоріше розсмішило. Усманов став героями кумедних фото та відео.  

Нагадаємо, раніше російський підприємець Алішер Усманов подав позов до суду на російського опозиціонера Олексія Навального через розслідування про корупцію щодо премєр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Зокрема, в ньому говорилося, що Усманов передав велику ділянку фонду, близького до глави уряду РФ, і це було прихованим хабарем.

Усманов виступив з коментарями з приводу розслідування ФБК через місяць після його публікації. Він заявив, що дійсно передав фонду "Соцгоспроект" ділянку в Підмосков'ї, але в обмін отримав іншу ділянку поруч зі своєю і, таким чином, розширив свою територію. 

У розслідуванні ФБК йшлося що на "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його "якимись папірцями"

Залиште свій коментар

Вибір редакції