У Бельгії відкрилася найбільша в Європі кіностудія для знімань у воді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У перший день роботи її можливості випробували досвічені каскадери.

Найбільша в Європі кіностудія, котра, по суті, є величезним басейном для знімання фільмів, з'явилася у Бельгії. Її площа сягає 1200 квадратних метрів, а це стільки ж, скільки в олімпійському басейні, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Глибина нової кіностудії сягає 9 метрів. Також студія дає змогу спеціалістам створювати в ній різні умови, від шторму в океані до спокійної води на озері, створюючи морські баталії в басейні. Побудувати таку студію коштувало 23 мільйони євро. Власники певні, що послуга користуватиметься попитом, адже вже домовляються про використання студії з голлівудськими продюсерами.

Нагадаємо, нещодавно Леонардо Ді Капріо оприлюднив перший постер до фільму "Одного разу в Голівуді" режисера Квентіна Тарантіно, а у Мережі з'явився перший офіційний трейлер фільму. Стрічка стала 9-ю в доробку Квентіна Тарантіно. У фільмі визнаного метра американського кіно Леонардо Ді Капріо, Бред Пітт і Марго Роббі постають у ретровбраннях та демонструють свої вміння. Хтось танцювальні, а хтось бойові. Кінокартина розповідає про події в Лос-Анджелесі в кінці 1960-х років на заході "золотого століття" Голлівуду. 

ВідеоУ Бельгії відкрили найбільшу в Європі кіностудію для знімань у воді

У перший день роботи її можливості випробували досвідчені каскадери. Площа студії сягає 1200 квадратних метрів - це стільки ж, скільки в олімпійському басейні, а глибина - 9 метрів. Місцеві спеціалісти можуть створити для знімань різні умови - від шторму в океані до спокійної води на озері. Побудувати таку студію коштувало 23 мільйони євро.  

У Бельгії відкрили найбільшу в Європі кіностудію для знімань у воді

Залиште свій коментар

Вибір редакції