У Британії друзі знайшли біля бару стародавні скарби

У Британії друзі знайшли біля бару стародавні скарби

Чоловіки з металошукачами шукали стародавні предмети.

У англійському графстві Саффолк шукачі скарбів знайшли біля бару The Lindsey Rose знайшли стародавні коштовності.

Про це повідомляє місцева газета East Anglian Daily Times.

40-річний Люк Махоні і двоє його друзів попросили дозвіл у власників бару обстежити з металошукачем ділянку біля будівлі. Шукати вони почали вранці 26 липня. Першою знахідкою Махоні були монети: золота і шість пенсів. Після невеликої перерви друзі стали знаходити монети на всій території.

"Вони були всюди. Після десяти хвилин пошуків я почув потужний сигнал і подумав: "Ось воно". Ми почали копати і побачили горщик. Відчуття, коли вискребаєш бруд і бачиш монети, невимовне", - розповідає Махоні. 

Шукачі скарбів прочісували ділянку бару протягом трьох днів, а по ночах охороняли територію від інших мисливців за скарбами. 

скарби у британії
Minelab metal detectors

"Я провів там три дні. Я не спав. Ночами я сидів в машині і стежив, щоб ніхто не пробрався на територію за скарбом. Навіть зараз я трохи хвилююся", - каже Махоні. 

В результаті друзі викопали 1 061 срібну монету, викарбувану в XV-XVII століттях.

За оцінками експерта Найджела Міллса, вартість знайдених монет на аукціоні може досягати 100 тисяч фунтів стерлінгів (3.6 млн гривень).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що школярка з Великої Британії вмовила дідуся дати їй металошукач і за хвилину знайшла сокиру часів Бронзового століття. 

Відео Скарби Антарктиди: як українські пілоти перелетіли через найхолодніший континент планети

Здійснити неможливе - перелетіти через Антарктиду на одномоторному літаку.  Це зробили українські пілоти на біплані Ан-3. Вони встановили кілька світових рекордів, хоч вдалося їм це здійснити аж за 4 роки. Про людей, закоханих у найхолодніший континент планети - дивіться сюжет до 200-річчя відкриття Антарктиди. Весь цикл серій тут 

Скарби Антарктиди: як українські пілоти перелетіли через найхолодніший континент планети

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів