Учені вивели нову формулу вдалих сімейних стосунків

Учені вивели нову формулу вдалих сімейних стосунків

Учені вивели нову формулу сімейного щастя

Американські вчені з університету в Берклі (штат Каліфорнія, США) дійшли висновку, що запорукою щасливого сімейного життя є схожість партнерів в рисах характеру, а також загальні інтереси.

Схожість характеру та загальні інтереси є запорукою щасливого сімейного життя, впевнені американські вчені з Берклі (Каліфорнія). Таким чином, вони спростували популярне твердження, що "протилежності притягуються".

Дослідники вважають, що чоловіки і жінки шукають супутника для майбутнього спільного життя в людині, яка в такому ж ступені, як і вони самі, затребувана у протилежної статі. При виборі пари людина також орієнтується на соціально-економічний стан.

У ході експерименту були вивчені повідомлення, відправлені трьома тисячами користувачів сайту знайомств. Виявилося, що більш популярні люди найчастіше спілкувалися з інтернет-користувачами, які також мали високий рейтинг популярності. І навпаки, не надто популярні люди шукали потенційного партнера серед користувачів, чиї анкети не користувалися великою популярністю.

Вчені стверджують, що найбільш міцні і щасливі шлюби створюються тоді, коли чоловік і жінка мають схожі риси характеру і поділяють однакові інтереси.

Раніше американські вчені з'ясували, що гроші - фактор ризику подружньої зради. Соціологи провели дослідження і дійшли цікавих висновків. Чоловіки, які матеріально залежать від своїх дружин, у п'ять разів більше схильні до зради у порівнянні з чоловіками, чий рівень доходів однаковий або вище жіночого.

Читайте також:

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Скандали роблять шлюб щасливішим і міцнішим

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Колумбієць відрізав собі пеніс, щоб не зраджувати дружині

Повʼязані теми:

Наступна публікація