Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український силач побив світовий рекорд власними зубами

Свій рекорд присвятив боротьбі з жорстоким поводженням з тваринами.

Світовий рекорд побито! Українцю Олегу Скавишу, більш відомому як «Тягнизуб», вдалося протягти морське судно на відстань понад 16 метрів, йдеться в ТСН.12.00.

Таким чином він побив чинний світовий рекорд на один метр і три сантиметри. Корабель вагою у 614 тонн силач тягнув зубами за залізний трос. До рекорду готувався дуже ретельно, але в останню мить все ледь не зіпсувала погода. Вітер постійно здував судно з курсу. Тож перша спроба для українського силача виявилася невдалою. На 9 метрах в металевій драбині, якою він рухався пірсом, в нього заплутались ноги.

Друга спроба виявилась вдалою: Олег Скавиш впевнено пройшов усю дистанцію. Свій рекорд присвятив боротьбі з жорстоким поводженням з тваринами.

«Закликаю усіх бути добрими до тварин. Я особисто взяв нещодавно собаку з притулку і дуже щасливий з цього. Не ображайте братів наших менших, їх немає кому захистити», – каже український рекордсмен.

«Сьогодні ми реєструємо новий національний рекорд України і подали на реєстрацію на міжнародний рекорд. Він протягнув на 16 і три десятих метра судно вагою 614 тонн. Це нове досягнення України і перевищує за показниками чинний світовий рекорд», - каже представник національного реєстру рекордів Дмитро Яіцький.

ВідеоУкраїнець Олег Скавиш зубами протягнув морське судно на відстань понад 16 метрів

Українцю Олегу Скавишу, більш відомому як "Тягнизуб", вдалося протягти морське судно на відстань понад 16 метрів. Таким чином він побив чинний світовий рекорд на 1 метр і 3 сантиметри. Корабель вагою у 614 тонн силач тягнув зубами за залізний трос. 

Українець Олег Скавиш зубами протягнув морське судно на відстань понад 16 метрів

Залиште свій коментар

Вибір редакції