В Австралії товстому поросяті зробили підтяжку морди

В Австралії товстому поросяті зробили підтяжку морди

Борис / Фото: adelaidenow.com.au

Господарі дуже люблять своє порося, яке спить у їхній спальні і харчується млинцями, тому влаштували йому пластичну операцію, щоб зайва вага не турбувала тварину.

Товстому австралійському поросяті Борисові зробили операцію з підтяжки шкіри на морді. Операція відбулася в середу, 23 березня. Процедуру провів ветеринар, з яким господарі тварини попередньо домовилися.

Необхідність в операції виникла у зв'язку з тим, що зайвий жир в області чола занадто сильно нависає над очима тварини, і тому вона почала погано бачити.

Більше того, коли Борис худне, шкіра на голові ще сильніше закриває йому очі. У результаті господарі вирішили відправити свого вихованця на операцію.

За словами господарів поросяти, жителів передмістя Аделаїди Грема і Джулі Кейн, вони купили Бориса три роки тому. Продавець запевнив їх, що тварина залишиться невеликою все життя і буде важити не більше 60 кілограмів. Проте Борис не тільки виріс, але і набрав вагу - зараз він важить 250 кг.

Незважаючи на великі габарити поросяти, сім'я Кейн все одно тримає свого улюбленця в будинку. Борис спить на спеціальному матраці в спальні своїх господарів. Він може проводити уві сні до 16 годин на добу. Решту часу він проводить в саду на прогулянці або за поїданням овочів, фруктів і млинців.

Читайте також:

У Китаї живе трирічний ненажера: він гладшає щороку на 10 кг

Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

Після унікальної операції поні з ніжкою-протезом переміг на перегонах

Повʼязані теми:

Наступна публікація