Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вам треба освіжитися!": нардеп у прямому ефірі облив Насірова водою

Опоненти обговорювали українські пенсії.

Народний депутат України Сергій Шахов з групи "Воля народу" облив водою колишнього голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Це сталося в ефірі телеканалу ZIK.

Депутат та колишній фіскальник емоційно обговорювали українські пенсії і під час обговорення Шахов поцікавився у свого опонента, "чи він працював при цій владі".

"Ви хотіли йти в президенти, ви пішли? Пішли. Всім кандидатам потрібно проходити детектор брехні й психіатричну лікарню. Ви зараз людям кажете про заробітні плати, про пенсії, а при якій владі ви працювали?" – сказав нардеп.

Після того він сказав "Вам треба сьогодні освіжитися всім!", і вилив у бік Насірова склянку води.

Нагадаємо, на початку 2018 року Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби Насірова.

11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки.

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести

Проте згодом, 9 січня, Кабінет міністрів оскаржив рішення про відновлення на посаді Насірова.

ВідеоВідновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

Формально для звільнення Насірова з посади потрібне подання прем'єр-міністра, котрого не було, і суд за це вчепився. Юристи уряду не могли не знати, що дають Насірову прекрасний шанс відновитися в кріслі. Таким чином, суспільство пошили в дурні і не вперше. Суд замість правосуддя влаштовує формальні читання по сторінці на день, а Роман Насіров в телеефірах захоплено розповідає, як він керуватиме Україною, коли стане президентом.

Відновленням Насірова на посаді голови ДФС суспільство вчергове пошили в дурні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції