Вчені дізналися секрет привабливості жінок для п'яних чоловіків

Вчені дізналися секрет привабливості жінок для п'яних чоловіків

Вчені провели експеримент, в результаті якого визначили вплив алкоголю на здатність вибирати.

Вчені з'ясували, чому п'яним чоловікам подобаються практично всі жінки без виключення. Як повідомляє Discovery News, виявилося, що під впливом алкоголю чоловіки втрачають здатність відрізняти симетричні, а значить, більш симпатичні жіночі обличчя, від асиметричних, менш привабливих, осіб. До такого висновку прийшла група вчених Лондону, що провела дослідження за участю тверезих і п'яних юнаків.

В експерименті, який проводився в барі, брали участь 64 студенти. Половина з них не вживала алкоголь, а друга половина була напідпитку. Вчені показали обом групам студентів фотографії дівчат з симетричними і асиметричними рисами обличчя і попросили учасників дослідження вибрати найпривабливіших пань.

У ході експерименту було виявлено, що тверезі студенти значно перебірливіші - вони називали симпатичними дівчат з правильними рисами обличчя, тоді як їх п'яні візаві говорили, що їм подобаються і володарки менш симетричних зовнішніх даних.

Вчені також з'ясували, що незважаючи на втрату здатності відрізняти симпатичних жінок від менш привабливих під впливом алкоголю чоловіки все ж залишаються більш уважні до зовнішності представниць протилежної статі, ніж жінки. Імовірно, п'яні жінки стають менш перебірливими тому, що взагалі не приділяють такої пильної уваги зовнішності потенційного партнера, як це роблять чоловіки.

За словами одного з учених, що проводили експеримент, в майбутньому дослідникам було б цікаво провести подібний дослід, щоб з'ясувати, на які ще здібності (крім здатності розпізнавати симетрію осіб), що відповідають за "відбір" партнера за зовнішніми даними, алкоголь має сильний вплив.

Читайте також:

Владі німецького міста дозволили пити алкоголь на засіданнях

Щодня алкоголь вбиває 40 українців

Дослідження: американці досягли піку пияцтва

У Білорусі вводять "уроки тверезості" для молодших класів

Повʼязані теми:

Наступна публікація