Ведучий BBC показав непристойний жест у прямому ефірі

Ведучий прогнозу погоди на BBC Томаш Шафернакер зганьбив канал, показавши у прямому ефірі непристойний жест. До BBC надійшло сім скарг від глядачів.

Ведучий прогнозу погоди на британському телеканалі BBC Томаш Шафернакер показав непристойний жест у прямому ефірі.

Сталося це випадково, але BBC і Метеорологічна служби змушені були принести вибачення.

Інцидент стався у вівторок незадовго до 11 ранку. Шафернакер саме готувався виступити з прогнозом погоди, поки йшов випуск новин, після якого він і повинен був вийти в ефір. І тут ведучий каналу новин Саймон Маккой вимовив безневинну фразу: "А тепер у нас буде прогноз погоди через хвилину і, звичайно, він буде стовідсотково точним і представить всі подробиці, які вам тільки можуть знадобитися. Я ось тільки що бачив Тома Шафернакера, який готується до нього".

Одразу ж камери перемкнули на Шафернакера, який, показував Маккою середній палець, мабуть, бажаючи жартома відповісти на його подання: "Та пішов ти ..." Але, усвідомивши, що камера переключилася на нього, приголомшений Шафернакер, витріщивши очі, прикрив рот рукою.

В ефір відразу повернулося зображення з камери, що показує Маккоя, який зреагував: "Ну ось, обов'язково ж відбудеться яка-небудь помилка. Це було все".

Ведучий BBC
Шафернакер зрозумів, що в ефірі, надто пізно
Представниця BBC визнала, що надійшло сім скарг на інцидент. "Томаш не знав, що опинився в прямому ефірі, і хоча жест був показаний лише на секунду, він був неприйнятний. Ведучий новинного каналу в прямому ефірі визнав, що була допущена помилка, і ми приносимо вибачення за можливі збитки", - сказала вона. Хоча Шафернакеру не загрожує звільнення з роботи, його керівництво в Метеорологічної службі вибачилися від його імені.

Шафернакер народився в польському місті Гданську і в дитинстві переїхав до Великої Британії. Йому не вперше доводиться вибачатися за інциденти в прямому ефірі. Одного разу, ведучи прогноз погоди, він назвав віддалені і малонаселені Західні острови (вони ж Зовнішні Гебріди) глушиною.

Він також називав місто Гластонбурі "брудним лайном", хоча збирався сказати "брудним місцем", а Девон назвав "Дияволом". У травні 2008 року його помітили в прямому ефірі коли він виривав мікрофони з вуха і лаявся з кимось з колег, при цьому ведучий кричав, що не знає, чи знаходиться він зараз у прямому ефірі чи ні.

На початку цього року Шафернакер позував голий по пояс для обкладинки журналу для гомосексуалістів.

Читайте також:

Дволапий собака став сержантом американської армії

У китайських парках з'явилися лавки зі шпильками

Пенсіонер за один день прокотився на американських гірках 90 разів

Угорський священик на скейті став зіркою YouTube

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: