Ведучий BBC показав непристойний жест у прямому ефірі

Ведучий BBC показав непристойний жест у прямому ефірі

Ведучий BBC показав непристойний жест у прямому ефірі

Ведучий прогнозу погоди на BBC Томаш Шафернакер зганьбив канал, показавши у прямому ефірі непристойний жест. До BBC надійшло сім скарг від глядачів.

Ведучий прогнозу погоди на британському телеканалі BBC Томаш Шафернакер показав непристойний жест у прямому ефірі.

Сталося це випадково, але BBC і Метеорологічна служби змушені були принести вибачення.

Інцидент стався у вівторок незадовго до 11 ранку. Шафернакер саме готувався виступити з прогнозом погоди, поки йшов випуск новин, після якого він і повинен був вийти в ефір. І тут ведучий каналу новин Саймон Маккой вимовив безневинну фразу: "А тепер у нас буде прогноз погоди через хвилину і, звичайно, він буде стовідсотково точним і представить всі подробиці, які вам тільки можуть знадобитися. Я ось тільки що бачив Тома Шафернакера, який готується до нього".

Одразу ж камери перемкнули на Шафернакера, який, показував Маккою середній палець, мабуть, бажаючи жартома відповісти на його подання: "Та пішов ти ..." Але, усвідомивши, що камера переключилася на нього, приголомшений Шафернакер, витріщивши очі, прикрив рот рукою.

В ефір відразу повернулося зображення з камери, що показує Маккоя, який зреагував: "Ну ось, обов'язково ж відбудеться яка-небудь помилка. Це було все".

Шафернакер зрозумів, що в ефірі, надто пізно
Представниця BBC визнала, що надійшло сім скарг на інцидент. "Томаш не знав, що опинився в прямому ефірі, і хоча жест був показаний лише на секунду, він був неприйнятний. Ведучий новинного каналу в прямому ефірі визнав, що була допущена помилка, і ми приносимо вибачення за можливі збитки", - сказала вона. Хоча Шафернакеру не загрожує звільнення з роботи, його керівництво в Метеорологічної службі вибачилися від його імені.

Шафернакер народився в польському місті Гданську і в дитинстві переїхав до Великої Британії. Йому не вперше доводиться вибачатися за інциденти в прямому ефірі. Одного разу, ведучи прогноз погоди, він назвав віддалені і малонаселені Західні острови (вони ж Зовнішні Гебріди) глушиною.

Він також називав місто Гластонбурі "брудним лайном", хоча збирався сказати "брудним місцем", а Девон назвав "Дияволом". У травні 2008 року його помітили в прямому ефірі коли він виривав мікрофони з вуха і лаявся з кимось з колег, при цьому ведучий кричав, що не знає, чи знаходиться він зараз у прямому ефірі чи ні.

На початку цього року Шафернакер позував голий по пояс для обкладинки журналу для гомосексуалістів.

Читайте також:

Дволапий собака став сержантом американської армії

У китайських парках з'явилися лавки зі шпильками

Пенсіонер за один день прокотився на американських гірках 90 разів

Угорський священик на скейті став зіркою YouTube

Повʼязані теми:

Наступна публікація