Від зайвої ваги можна оглухнути

Від зайвої ваги можна оглухнути

Зайва вага впливає на слух / Фото: balticmed.ru

Вчені вияснили, що чим більше важить жінка, тим більша загроза того, що вона втратить слух.

Дослідники з Нью-Йоркського університету встановили, що чим більша вага тіла, тим більший ризик зниження слуху.

Команда експертів розрахувала шляхом ділення ваги в кілограмах на ріст в метрах тенденцію до втрати слухової функції серед представниць прекрасної статі. У роботі взяли участь 4083 жінок у віці від 20 до 49 років.

Результати наукового дослідження показують, що здоровий спосіб життя може захистити від порушень слуху. Вірогідність розвитку глухоти підвищується зі збільшенням ваги.

Епідемія ожиріння спостерігається у багатьох країнах світу, і частіше від наслідків зайвих кілограмів страждають жінки. До найчастіших ускладнень жирових відкладень, таких як інсульт, інфаркт, тромбоз, ниркова недостатність і цукровий діабет, тепер додалася і глухота, стверджує провідний фахівець професор дієтології Карл Мерфессон. Причому куріння і вживання алкоголю відійшли на другий план у порівнянні з епізодами, пов'язаними з надмірною вагою.

До того ж, вчені з'ясували, що надмірна худорба також негативно впливає на слухові функції, як і ожиріння. Однак високочастотна втрата слуху більше присутня серед огрядних представниць слабкої статі, ніж у жінок, які мають більш стрункі формами.

Наприклад, якщо індекс маси тіла перевищує 20%, то ризик виникнення глухоти збільшується в три рази.

Читайте також:

Вчені виявили простий метод схуднути назавжди

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Повʼязані теми:

Наступна публікація