Всесвітній день котів. Які українські пухнастики потрапили до списку найпопулярніших

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Київські коти також прославились своїми витівками.

Світ відзначає День котів. 80% людей на планеті мають домашніх тварин, з яких більше половини  обрали саме пухнастиків, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Тисячі років тому котам поклонялись у Древньому Єгипті і навіть вважали їх божествами. Японці обожнювали котів настільки, що будували для них храми і навіть віддали у котячу власність цілий острів Тасіро. Щороку туди приїжджають тисячі людей, аби прогулятись у компанії сотень мурчиків. Сьогодні коти, можливо, популярніші, ніж раніше. Свою славу здобувають завдяки Інтернету, де щодня з’являються все нові ролики з пригодами хвостатих. 

Одним з найпопулярніших котів року став сфінкс на ім’я Локі. На його сторінку в Instagram підписались майже 100 тисяч користувачів. Таку популярність Локі здобув своїм завжди незадоволеним виразом морди. Нещодавно Локі помер через хворобу. Користувачі, яким так полюбився котик, попросили господарів і далі викладати в Інтернет фото свого улюбленця на згадку.

Кіт на ім’я Мару – справжній король коробок і вважається одним з найвідоміших котів в Мережі за всю історію. Якщо у квартирі раптом з’являється якийсь контейнер чи упаковки від товарів, кіт одразу намагається туди вмоститись. У сховках Мару може просидіти ледь не півдня. А в цей час його господар знімає все на відео та викладає в Мережу. Зараз на каналі Мару понад 600 тисяч підписників та 365 мільйонів переглядів.

Фотогалерея Пухнаста конвенція CatCon (13 фото)

В YouTube за 10 років найпопулярніше відео з котом набрало 80 млн переглядів. На ролику жінка грає з пухнастиком, що лежить на спині. Вона чухає йому животик і коли прибирає руки злегка лякає малого. У відповідь той розставляє лапи, аби захиститись від супротивника. На жаль, про долю цього кота сьогодні користувачам нічого не відомо.

До речі, нещодавно кілька київських мурчиків теж стали справжніми зірками Інтернету. Менше року тому в Мережі з’явилось відео про зграю пухнастиків, що спокійно їли рибу в одному зі столичних супермаркетів. Так само відомою стала історія про кота, який в одному з київських магазинів заліз в холодильник за ковбасою.

Ну і найбільше галасу наробив кіт, який сходив в туалет в супермаркеті просто в контейнер із цукром.

ВідеоНайпопулярніші коти Інтернету

Сьогодні Всесвітній день котів! 80% людей на планеті мають домашніх тварин – і більше половини з них обрали саме пухнастиків! Сьогодні коти – так само популярні, а можливо навіть і більше! Свою славу здобувають завдяки Інтернету, де щодня з’являються нові ролики з пригодами хвостатих! Кілька найцікавіших відео, які вже стали легендарними, в сюжеті!

Найпопулярніші коти Інтернету

Залиште свій коментар

Вибір редакції