5 порад, як зробити новий 2012 рік вдалим

Дата публікації
Перегляди
3792
Поділитись:
WhatsApp
Viber
5 порад, як зробити новий 2012 рік вдалим

Астрологи радять зустрічати Новий рік у подорожі, бажано з незнайомцями

ТСН.ua дізнався, що їсти і пити, як вдягтися, з ким і де святкувати новорічну ніч, аби 2012 рік був вдалим.

Астрологічний прогноз на Новий рік для ТСН.ua склала відомий астролог Катерина Сінчилло. 2012 рік пройде під заступництвом планети Меркурій. У світовій астрології Меркурій пов'язаний з інтелігенцією, письменниками, ораторами, освітянами, пресою, транспортом і змінами у житті держави. Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту.

Також це найближча до Сонця планета, яка названа ім'ям римського бога, сина Юпітеру.

Меркурій – крилатий вісник богів, заступник торгівлі і красномовства. Греки ототожнювали його з богом мудрості і письма, знавцем таємниць магії та астрології. Він був молодим, гарним і швидким, як вітер, тому що мав крила... на ногах. Його сфера діяльності включала в себе спілкування, торгівлю і все, що потребує майстерності і здібностей. Він не тільки був красномовним, але й винайшов музику, математику і астрономію.

Кому прихильний Меркурій?

Основними достоїнствами у наступному році стануть: інтелігентність, комунікабельність, підприємливість, логічне мислення, здатність сприймати інформацію, посередництво, раціональність, цікавість, схильність до літератури та математики, легкість, жвавість та рухливість.

Пощастить у 2012 році тим, хто легко може розпочати бесіду з незнайомцем, хто здатен миттєво зібрати речі і вирушити у подорож, кому подобається виступати перед великою аудиторією, хто готовий займатися одночасно кількома проектами. Це рік, коли ви можете нарешті отримати довгоочікувану звістку і знайти зниклу людину. При сприятливих умовах у цей рік народжуються люди, відкриті усьому новому, цікавому, винахідливі і красномовні особистості.

Справжній тріумф у наступному році чекає на спортсменів, журналістів, а також тих, чиє життя пов'язане із наукою. Вдалий рік для працівників торгівлі, утім не варто захоплюватися спекуляцією і сумнівними оборудками. Упродовж наступного року нечесність може зійти з рук, тому що у Давньому Римі Меркурій також став заступником крадіїв через свою хитрість і любов до всіляких витівок. Утім рано чи пізно за ці поступки доведеться відповісти.

У новому році можливість покращити своє матеріальне становище з'явиться у кожного, хто цією можливістю скористається. Враховуючи, що це рік руху, активності і ентузіазму, про лінощі, апатію і інертність варто забути.

Як і з ким зустрічати Новий рік?

Наступаючий рік – найбільш вдалий для усіляких мандрівок і відряджень. Тому зустрічати його також бажано десь у дорозі або у подорожі. Також рік Меркурія, як ніякий інший, обіцяє нові цікаві знайомства і захоплюючі подорожі. Тому зустрічати його на самоті ніяк не можна. Найкраще відсвяткувати його прихід у компанії нових, навіть незнайомих людей. Якщо ви вирішите зустрічати Новий рік із старими друзями, все одно у новорічну річ бажано з кимось познайомитися.

Оформлюючи приміщення, найкраще застосувати максимум світлових ефектів з живим вогнем – свічі або факела. Особливо вдалим 2012 рік буде для представників знаків, якими керує Меркурій – Дів та Близнюків. Тому якщо хто-небудь з ваших начальників, колег чи підлеглих народжений під цим знаком – варто триматися поближче до нього, тоді ваші спільні справи будуть процвітати. Люди, народжені під цими знаками, взагалі можуть стати для вас своєрідними талісманами, які притягують вдачу. У Новорічну ніч також бажано тримати таких людей за руку.

Меркурій - заступник 2012 року, любить жвавих і рухливих людей

Що їсти і пити?

Відмовтеся від традиційного довгого застілля. Меркурій не вітає сидіння на одному місці і переїдання. Тому у 2012 році краще віддати перевагу фуршету, аби гості могли вільно рухатися, спілкуватися. Меркурій відзначить тих, хто у новорічну ніч буде найбільш жвавим і веселим, хто буде говорити цікаві тости, співати та танцювати. Дуже важливо під бій курантів не сидіти і не лежати, а стояти – аби отримати прихильність заступника цього року.

На столі обов'язково має стояти вода – звичайна, питна, бажано негазована і без добавок. Їжа має бути різноманітною, але обов'язково – легкою, не жирною. Добре, якщо буде багато всіляких легких закусок. Що стосується м'ясних страв – надайте перевагу курятині. На гаряче ефективною родзинкою вечора можуть стати страви фламбе з підпалюванням прямо на столі. Справжній напій Меркурія – це, звісно, шампанське або легке ігристе вино золотистого кольору.

Як вдягтися?

На Новий рік бажано вдягтися у фіолетовий, темно-синій, світло-жовтий, сіро-блакитний, помаранчевий, зелений кольори. Ці кольори можна поєднувати між собою, або – із чорним. Одяг має бути, у першу чергу зручним, не сковувати рухи. Прикраси оберіть з золота або срібла. Каміння цього року - хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма. Сприятливі числа – 3, 5, 12, 18. Прикрашати ялинку і кімнату цьогоріч потрібно якомога яскравіше, основні іграшки – маски та зірки.

На Новий рік астрологи радять дарувати олівці, ручки і маски. А більш заможним - автомобілі, велосипеди і літаки

Що дарувати?

Новорічні подарунки цього року – різноманітні прикраси або сувеніри у вигляді змійок, руки, маски. Коронним дарунком можна назвати олівці, ручку, мобільний телефон. Але у заможних людей це може бути будь-який транспортний засіб, починаючи від велосипеда, машини, закінчуючи літаком. Із парфумерних ароматів найкраще у цьому році віддати перевагу ароматам конвалії або просто свіжості.

Читайте також:

Долару пророкують крах, а Ізраїлю - ядерну війну

Яценюк "завагітніє", а у Тігіпка буде секс

Лорак за крок до розлучення, а Каменських не можна вагітніти

Наступна публікація