7 листопада Кабмін атакуватимуть клони афганців і чорнобильців

7 листопада Кабмін атакуватимуть клони афганців і чорнобильців

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Громадські організації, які вели діалог з урядом, вважають, що у понеділок з акціями протесту можуть вийти організації-клони.

В уряді заявляють, що представники громадських організацій афганців та чорнобильців, які 7 листопада планують прийти під Будинок уряду і Верховну раду з акціями протесту, мають на меті зірвати планомірну роботу по врегулюванню питань соціального захисту.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів у відповідь на повідомлення в ЗМІ, що у понеділок представники громадських організацій афганців та чорнобильців прийдуть під стіни будинків уряду та Верховної Ради з акціями протесту.

Причиною невдоволення стало нібито невиконання умов підписаного 30 вересня меморандуму між урядом та представниками всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

"Однак при цьому анонсування запланованих на 7 листопада акцій протесту було зроблено громадянами, які не брали участі в укладанні згаданої угоди 30 вересня. Більше того, представники громадських організацій, які брали участь у переговорному процесі та підписанні згаданого меморандуму, вважають, що уряд планомірно виконує взяті на себе зобов'язання, враховує вимоги чорнобильців та афганців при розробці рішень, які суттєво покращать рівень соціального захисту цих категорій громадян, консультується з відповідних питань з представниками афганських та чорнобильських спільнот", - йдеться у повідомленні.

Водночас, за інформацією Кабміну, представники громадських організацій, які вели діалог з урядом, вважають, що 7 листопада можуть вийти з акціями протесту організації-клони.

Ці люди не мають жодного відношення до учасників домовленостей 30 вересня, до того ж не є членами громадських організацій.

"Мета таких дій, скоріше за все, зірвати планомірну роботу по врегулюванню питань соціального захисту для всіх без винятку категорій чорнобильців та афганців та вирішити "точково" лише власні питання", - вважають у Кабміні.

Там припускають, що протестувальники хочуть, зокрема, "отримати для себе одночасно чималі кошти на виконання судових рішень із загального фонду та залишити його спустошеним, що згодом може ускладнити вчасну виплату пенсій іншим чорнобильцям та афганцям".

Читайте також:

Тігіпко пообіцяв у повному обсязі повернути пільги чорнобильцям

Чорнобильці обіцяють нові масштабні протести, бо влада їх обдурила

Литвин не розуміє, чому чорнобильці щодня ламають йому паркан

Афганці запевняють, що штурмували Раду безкоштовно

Повʼязані теми:

Наступна публікація