Азаров пішов на мирову з афганцями і чорнобильцями

В уряді запевнили, що соціальний захист ветеранів – це святе, і його двері завжди відчинені для їхніх пропозицій.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, меморандуми передбачають створення постійно діючих Консультаційних рад між урядом і громадськими організаціями для "спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту".

"Для нас і для Президента України соціальний захист ветеранів – це святе, і усі наші можливості ми завжди використовуватимемо для підтримки ветеранів", - наголосив Азаров під час підписання меморандуму з афганцями.

Азаров сподівається, що новостворені ради дозволять напрацювати спільну позицію для підвищення рівня соціального захисту чорнобильців та афганців.

"Для чого ми створюємо Консультативну раду? Для обговорення спільних позицій, для вирішення проблем. Ви маєте бути певні, що двері уряду відчинені для ваших пропозицій", - зазначив він.

У свою чергу голова спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький зазначив, що афганці реально побачили з боку уряду конструктивний діалог.

"Ми ведемо зараз з урядом конструктивний діалог, ми знайшли спільну мову", - зазначив він.

Водночас голова Всеукраїнської організації "Союз Чорнобиль-Україна" Юрій Андрєєв наголосив, що з 2005 року діалог з боку влади був фактично припинений і чорнобильців ігнорували, а тепер уряд почав конструктивну роботу.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці,  під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Афганці почали наступ в регіонах

Афганці оголосили про всенародний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: