Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокати Януковича зривають судовий процес щодо розстрілів на Майдані - ГПУ

Захисники втікача проігнорували 15 засідань суду.

Адвокати екс-президента Віктора Януковича навмисно затягують та зривають судовий процес щодо розстрілів на Майдані, у якому фігурує втікач. Про це заявляє Генеральна прокуратура України, передає кореспондент ТСН.

Як відомо, Януковича судять заочно, для цього було надано дозвіл на досудове слідство, і вже з 8 грудня 2017 року почались судові засідання у справі. Однак, на жодне з 15 засідань захисники Януковича не з'явились. 

"З 8 грудня 2017 року адвокати вчиняли системні дії на зрив процесу. Це беззаконня, яке вони обрали", - заявив начальник відділу ГПУ Олексій Донський.

Нині адвокати Януковича пояснюють, що їхній клієнт "частково обмежив" їхню участь у процесі щодо розстрілів і про це є заява на їхньому сайті. А також стверджують, що були зайняті на іншому процесі - суду щодо держзради Януковича. Втім, звинувачують ГПУ, що їх "викинули" з процесу про розстріли.

Прокуратура ж, своєю чергою, заявляє, що про зайнятість в іншому процесі та "часткове обмеження" їхньої діяльності в цій справі нікого повідомлено не було аж до січня поточного року. Тому ще в грудні Януковичу призначили державного адвоката, який і має представляти інтереси втікача. Нині суди продовжуються за участі держадвоката, однак представники фірми "Авалекс" приходять на засідання та влаштовують скандали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції