Активіст Михайлик розповів про свій стан після видалення кулі з легені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Михайлик зазначив, що операція виявилася складнішою, ніж планували українські, а потім німецькі лікарі.

Одеський активіст Олег Михайлик, на якого скоїли замах у вересні минулого року, розповів, що операція з видалення кулі з легені виявилася складнішою, ніж очікувалося.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 13 січня.

За словами активіста,  німецьким лікарям довелось видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих 2 годин майже 5.

"Куля була дуже глибоко в тканині легені та ще прикрита аортою. Саме цю аорту куля розірвала після пострілу, спричинивши мені велику втрату крові та клінічну смерть. Зараз вже все добре. Але мені доведеться залишитися в клініці в Мюнхені на довше. Ще раз маю дякувати тим одеським лікарям, які врятували мені життя та реанімували", - написав Михайлик.

Прокоментував він також діяльність правоохоронних органів України. Михайлик зазначив, що не довіряє їм.

"Великі питання в мене й не тільки в мене, були, є й будуть до українських правоохоронців. Це повний жах, сором та відвертий саботаж з їх боку щодо виконання своїх прямих обов'язків. Я не знаю, чому ми маємо їх утримувати, коли вони поводять себе, як вороги нашої держави України та самих українців?!", - додав активіст

Нагадаємо, що замах на убивство Олега Михайлика було скоєно 22 вересня. Поліція надала йому охорону. Його друзі та колеги пов'язують замах саме з діяльністю активіста та влаштували протест під стінами головного управління поліції Одещини.

Раніше Михайлик також озвучив свої підозри щодо особи замовника. Він зокрема розповів, що ні  з ким не мав конфліктів, "окрім як зі структурами, безпосередньо пов'язаними з Одеською міською владою і особисто мером Трухановим".

Відео Підозрюваного в організації замаху на Олега Михайлика апеляційний суд залишив за ґратами

Торніке Герасіна, громадянина Грузії, привезли до зали суду на каталці. Його адвокати заявили, що він паралізований нижче грудей. Відтак потребує догляду і домашнього арешту замість СІЗО. Апеляцію двох інших підозрюваних на запобіжний захід розглянуть сьогодні. 

Підозрюваного в організації замаху на Олега Михайлика апеляційний суд залишив за ґратами

Залиште свій коментар

Вибір редакції