Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти блокади Криму залишають блокпости - Іслямов

Учасники акції змінюють формат блокади.

Активісти громадянської блокади анексованого Росією Криму залишать свої блокпости на адмінкордоні в Херсонській області о півдні суботи, 16 січня.

Про це повідомив командир штабу акції Ленур Іслямов, повідомляє "Крим. Реалії".

Іслямов пояснив, що Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою на окупований півострів вже неможливо завезти вантажі. Експорт в Україну з Криму також заборонений.

"Вона (постанова – ред.) нас майже влаштовує, тому ми зараз не вважаємо за потрібне далі продовжувати в такому посиленому форматі, як зараз. Ми зараз переформатуємо блокаду", - заявив очільник блокади.

За його словами, опівдні активісти знімають блокпости для спільного з правоохоронцями огляду транспорту, але залишають спостережні пости.

Територію громадянської блокади Криму в суботу, 16 січня, також відвідають делегати Всесвітнього конгресу кримських татар, які зібралися на засідання виконавчого комітету, що проходить у Генічеському районі Херсонської області.

"Ми хочемо, аби кримські татари, приїхавши сюди, відчули все те, що відчуваємо ми, народ – єдиний корінний народ, який має право на Крим. Ми повинні його повернути. І повернути його повинні саме ми, кримські татари. За допомогою всього світового співтовариства, за допомогою всієї України і всіх кримських татар, які є на всій планеті. Ми повертаємося додому. Хочемо, щоб це було якомога швидше. Для цього виконавчий комітет і збирається", – зазначив Іслямов.

Нагадаємо, що Іслямов розповів, як контрабанда з України потрапляє в блокадний і окупований Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції