Аваков відреагував на скандал довколо сайту "Миротворець"

На думку міністра, проти волонтерів сайту підняли "неадекватне виття".

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відреагував на скандал навколо сайту "Миротворець", який розгорівся після оприлюднення персональних даних журналістів, які працювали на окупованих територіях на Донбасі.

"Так, я не визнаю ні "ДНР", ні "ЛНР", ні кримську автономію у складі Росії! Я вважаю неможливими будь-які контакти з самоназваною окупаційною владою неможливими і аморальними. Я так вважаю!.. У когось може бути інший резон – і це ваш вибір – співпрацюйте з окупаційною владою? Реєструйтесь у Безлерів і Гіркіних, які вбили сотні патріотів – це ваш вибір.. Але тільки не ховайте це ваш вибір, звинувачуючи хлопців з сайту "Миротворець". Волонтери сайту "Миротворець" - зробили свій вибір – боротися з окупаційною владою, а не реєструватися у них для роботи", - написав міністр на своїй сторінці в Facebook.

На думку Авакова, проти волонтерів сайту підняли "неадекватне виття".

"... з'ясувалося, що серед розкритих паперів щось недобре для цеху? Ні, цей цех говорить про позавиборчу відкритість? Або тут можна, а тут не можна? ...тут читаємо, а тут рибу загортаємо?.. тут публікуємо таємницю офшорів і деталі про сім'ї розслідуваних персонажів - а тут - переходимо в плачі від власноруч наданих даних окупаційній владі. Комусь прикро, що ці дані розташовані на сусідніх сторінках зі списками бойовиків, завербованих для диверсійних рейдів по нашій території? Це їх вибір. І не "Миротворець" тут виною. Вибір цей був тоді зроблений, коли журналісти самі передали свої дані бандитам з окупаційного режиму", - вважає Аваков.

Аваков також наголосив, що "не чув і сотої частки стогонів, коли ворожі сайти публікували списки добробатів і патріотів, передані їм зрадниками".

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068-ми. Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: