Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Шуфрича програв суд за елітну землю під Києвом

Вартість "спірної" території сягає понад 68 млн гривень.

Прокуратура Київської області довела незаконність передачі земель водного фонду вартістю майже 70 мільйонів гривень Івану Шуфричу, батькові народного депутата Нестора Шуфрича.

Про це повідомляє "Українська правда".

Згідно з інформацією, суд відхилив скаргу відповідача і залишив у силі попереднє рішення Обухівського райсуду про задоволення позову прокурора. Так, у державну власність мали повернути 6 га земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району вартістю понад 68 млн грн.

Як зазначають у прокуратурі, під час розгляду справи відповідач не з'являвся в судові засідання, хоча йому неодноразово повідомляли про час та місце слухання справи, у зв'язку з чим суд постановив заочне рішення без його участі.

Водночас, відповідач, користуючись своїм правом на перегляд заочного рішення, намагався переглянути вказане судове рішення на свою користь.

"Однак, за принципової позиції органів прокуратури області, суд відхилив безпідставну заяву сторони, залишивши в силі рішення про задоволення позову прокурора" – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Обухівська районна державна адміністрація у 2009 році за рахунок земель водного фонду передала у власність 3 громадян земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому через низку цивільно-правових угод набуто у власність родичем народного депутата України.

Зокрема, спірні земельні ділянки розташовані на 11-12 км так званої Великої дамби, в смузі між дамбою та руслом річки Дніпро. Частина їхньої площі у понад 1,5 га покрита водою. Чинне законодавство України забороняє передачу у приватну власність землі водного фонду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції