Батьком хлопчика-знайди з Одеси може бути житель окупованої частини Донеччини

Тим часом пошуки в Одесі тривають

Через Інтернет вийшов на зв'язок із міською службою у справах дітей чоловік з окупованої частини Донеччини і заявив, що хлопчик, якого знайшли побитого в Одесі - його син, йдеться в ТСН.16.45.

Мовляв, дружина з дитиною пішла від нього два роки тому і досі йому нічого не було відомо про їхню долю.

Тим часом пошуки в Одесі тривають. Правоохоронці намагаються з'ясувати, як хлопчик опинився сам на вулиці.

Дитину знайшов о п'ятій ранку випадковий перехожий. Виснаженого, голодного та побитого малюка доправили до реанімації. Медики знайшли на дитині сліди тривалих знущань. Він відстає у розвитку – через вади у догляді та вихованні.

На вигляд знайденому хлопцю 3-4 роки. Сам він ні про себе, ані про свою родину нічого розповісти не може. Служба у справах дітей наразі перевіряє заяву чоловіка, який визнав себе батьком дитини.

"Зараз співробітники поліції перевіряють цю інформацію, він залишив свої координати і в подальшому будуть встановлювати родинні зв'язки. Якщо зв'язок знайдуть, дитину віддадуть батьку", - каже начальник служби у справах дітей Одеської міськради Ірина Дамаскіна.

В Одесі на вулиці знайшли покинутого хлопчика

Дитині на вигляд 3-4 роки, хлопчик був побитий та знесилений. Сам він ані про себе, ані про свою родину нічого розповісти не може. Знайшов малюка випадковий перехожий. Побачивши самотню дитину о п'ятій ранку, чоловік зателефонував до поліції. Зараз дитина в реанімації. Він знаходиться у важкому стані. До того ж на ньому сліди неоднократних побоїв. Наразі поліція шукає родину або опікунів дитини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: