Без снігу, але з морозами: синоптики передрікають аномальну зиму 2020-го

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кліматичні зміни вплинули на погоду в Україні.

Синоптики спрогнозували, якою буде погода до кінця зими. Вони передрікають температурні гойдалки та тепліші за норму січень і лютий, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Минулий місяць був аномально теплим, тож традиційна зима в Україну досі не прийшла. Все це через кліматичні зміни, але суворі морози таки наближаються.

Відео Синоптики прогнозують температурні гойдалки до кінця зими

Минулий місяць був аномально теплим, тож традиційна зима в Україну досі не прийшла. Все через кліматичні зміни. Утім, суворі морози таки наближаються. Нічна температура почне суттєво знижуватися на Різдво. У гірських районах до мінус 20.  

Синоптики прогнозують температурні гойдалки до кінця зими

Нічна температура почне суттєво знижуватися на Різдво, у гірських районах аж до -20 С. Прогнозують морози і на Водохреще.

А от зі снігом і далі не складається – його, за попередніми віщуваннями, буде негусто. Поки що можливий лише мокрий, а хуртовини минатимуть швидко.

Як повідомлялося, всі 12 місяців минулого року були теплішими за норму, а загалом 2019 рік став найтеплішим за весь час спостереження. Про це йдеться у повідомленні Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції