Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Благодатний вогонь з Єрусалима вже прибув до України

Вогонь представники ПЦУ доставили до Борисполю.

Вперше в історії об’єднаної Помісної української православної церкви Благодатний вогонь з Єрусалима було доставлено для вірян української Церкви та усіх охочий, йдеться в ТСН.19.30.

Делегація з 30 осіб, священнослужителів, ветеранів ООС, українських політиків, меценатів, представників влади та громадських діячів з усіх областей України, здійснила візит до Ізраїлю, де після відвідин Храму Гробу Господнього привезла звідти головний перед великодній атрибут – Благодатний вогонь.

ВідеоУ Борисполі українці зустріли Благодатний вогонь

Великодня субота - останній день страсного тижня і початок пасхальних свят. Уся увага прикута до Єрусалима: там у храмі Гробу Господнього під молитви єрусалимського патріарха сходить Благодатний вогонь. Його потім доставляють до усіх православних країн, де святкують Великдень. Зокрема, й до України. Цьогоріч у Єрусалимі вперше делегація Православної церкви України, яка, отримавши Томос, стала канонічною.    

У Борисполі українці зустріли Благодатний вогонь

Делегація від ПЦУ у Храмі стояла віддалено від української делегації від Московського патріархату, які взагалі йшли разом з вірменською конфесією. 

"Ми сьогодні від держави України стоїмо біля Кувуклії. Молимося і очікуємо сходження Благодатного вогню. Молимося за Україну та українців. Щедрих благословінь для нас усіх", - каже митрополит Луцький і Волинський Михаїл

З аеропорту вогонь буде доставлений до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Благодатний вогонь буде знаходитися в соборі, де кожен матиме змогу запалити від нього свічку.
 

ВідеоУперше делегація ПЦУ привезе Благодатний вогонь до Михайлівського собору

Благодатний вогонь зійшов в Єрусалимі. Сталося це кілька годин тому, о 14:32 за Києвом. За чудом сходження спостерігали близько дев’яти тисяч паломників з усього світі. Уперше до них приєдналася і делегація від Православної церкви України. Благодатний вогонь вже в Україні і прямує до українських храмів. У Михайлівському Соборі  на нього чекає митрополит Епіфаній та віряни, які прийшли на службу.    

Уперше делегація ПЦУ привезе Благодатний вогонь до Михайлівського собору

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції