Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блокада російських фур в Україні розгоряється з новою силою

Активісти на заході країни "перехопили" десятки вантажівок із РФ.

На Львівщині відновили блокаду російських фур. В області за один день зупинили 30 вантажівок, які їхали з Росії до Угорщини. Колона автомобілів з російськими номерами рухалася у супроводі патрульної поліції.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, у Стрию з десяток активістів зупинили колону. Люди ходили по пішохідному переходу і не пропускали вантажівки. Далі фури за вказівкою активістів супроводили до спеціального майданчика.

Люди заявили, що блокуватимуть автомобілі країни-окупанта, доки уряд знову не заборонить транзит.

Тим часом, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський інформацію про блокування російських вантажівок назвав фейковою і запевнив, що транзит Україною вільний.

"Хтось готується до виборів… Ми пояснюємо людям, що таке транзит. Нас чують. Насьогодні рух транзиту вільний. Жодного блокування немає. Проблем немає", - заявив Пивоварський.

В активістів інша думка. "Коли сьогодні агресор в нас і ми з ними якісь комерційні цілі переслідуємо – це, як мінімум, неправильно", - переконує активіст Володимир Лоїш.

Раніше в уряді озвучили шалену цифру збитків від блокування транзиту з РФ. За словами керівника департаменту автотранспорту Мінінфраструктури Романа Хміля, йдеться про мінімум 115 млрд гривень і зіпсовану міжнародну репутацію України.

Як відомо, про намір відновити блокування російських фур заявила партія "Свобода".

Відео На Львівщині відновили блокаду російських фур

Залиште свій коментар

Вибір редакції