Будівлі МЗС перевірять на доступність для маломобільних груп

Будівлі МЗС перевірять на доступність для маломобільних груп

Будівлі МЗС перевірять на доступність для маломобільних груп

Фото: МЗС України

Такі заходи мають перетворити Міністерство закордонних справ на перший в Україні цілковито безбар’єрний орган державної влади. 

Міністерство закордонних справ проводитиме аудит своїх будівель щодо їхньої доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Відповідний меморандум підписали міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та засновник ініціативи ”Доступно.UA” Дмитро Щебетюк.

Про це йдеться на сайті МЗС.

За інформацією, така співпраця має перетворити Міністерство закордонних справ на перший в Україні цілковито безбар’єрний орган державної влади. 

Повідомляється, що завдяки співпраці з громадською організацією буде забезпечено доступ до міністерства не лише для людей з інвалідністю, але і для представників інших маломобільних груп населення: осіб з маленькими дітьми, людей похилого віку, тих, хто отримав тимчасову травму тощо.

"За результатами аудиту, МЗС отримає рекомендації для підвищення рівня безбар’єрності об’єктів, що розташовані у будівлях та на прилеглій території, а також рекомендації щодо внутрішніх інструкцій поводження з людьми з інвалідністю та представниками інших маломобільних груп населення для забезпечення їхнього безперешкодного доступу до приміщень", – йдеться в повідомленні.

Крім того, МЗС проведе переговори та залучить до співпраці міжнародних та національних спонсорів для інвестицій на впровадження рекомендацій. Реалізувати їх планують з дотриманням Державних будівельних норм та принципів універсального дизайну.

Раніше повідомлялося, що на станціях метро "Лук’янівська" та "Сирець" у Києві протестували тактильні смуги для маломобільних категорій пасажирів у вестибюлі та на платформі, також передбачено облаштування навігації та заміна вхідних дверей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація