БЮТ: Янукович наказав не декриміналізувати статтю Тимошенко

БЮТ: Янукович наказав не декриміналізувати статтю Тимошенко

Власенко: Янукович обдурив ЄС / Фото: tymoshenko.ua

"Стало абсолютно очевидним, що Президент Янукович все-таки обдурив керівництво ЄС і дав команду не голосувати за декриміналізацію статті Тимошенко, - сказав Власенко.

Президент України Віктор Янукович обдурив ЄС, давши команду парламенту не декриміналізувати статтю 365 Кримінального кодексу, за якою екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко засуджено до семи років позбавлення волі.

Про це в інтерв'ю журналістам біля Київського СІЗО заявив захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко: «Стало абсолютно очевидним, що Президент Янукович все-таки обдурив керівництво ЄС і дав команду не голосувати за декриміналізацію «статті Тимошенко», - сказав С.Власенко.

Він нагадав, що захист екс-прем'єра завжди відстоював позицію, що Ю.Тимошенко не скоювала злочину, а тому декриміналізація - «це був юридичний вихід із тої політичної ситуації, в яку себе загнала влада, і не більше того».

Як повідомлялося, Верховна Рада України не підтримала поправку до президентського законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)» про вилучення з Кримінального кодексу статті 365 (перевищення влади або службових повноважень), за якою колишнього прем'єр-міністра України Юлію ТИМОШЕНКО засуджено до семи років позбавлення волі. За цю поправку проголосували лише 157 із 438 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Читайте також:

Податкова: Тимошенко не катують і не допитують

Депутати займалися долею Тимошенко за сексуальним чтивом і балачками

Янукович визнав, що має через Тимошенко проблеми

Рада підтримала декриміналізацію, але без статті Тимошенко

БЮТ: Янукович наказав не декриміналізувати статтю Тимошенко

БЮТ: Янукович наказав не декриміналізувати статтю Тимошенко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація