Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Чекай, сволото”: суддям Януковича погрожують

У суд відправили лист із погрозами.

Голова Оболонського районного суду Києва Владислав Дев’ятко, який розглядав справу про держзраду екс-президента Віктора Януковича, повідомив про погрози. Про це повідомляє прес-службі Вищої ради правосуддя, передає видання УНІАН.

Як зазначається, до суду надійшов електронний лист з погрозами, суддя повідомив до Вищої ради правосуддя, Генеральної прокуратури та Ради суддів України.

“На виконання вимог закону “Про судоустрій і статус суддів” повідомляю, що 18 березня об 11.14 на адресу Оболонського районного суду надійшло електронне повідомлення із заголовком “Чекай, сволото” та вкладенням погрозливого змісту. Такі дії мають ознаки кримінального правопорушення — погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо судді, народного засідателя чи присяжного, а також щодо їхніх близьких родичів у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя”, - йдеться у листі судді.

Речниця Оболонського райсуду Інна Свинаренко уточнила, що погрози були не персоналізовані, тобто конкретних прізвищ суддів, яким би адресувалися погрози, в листі немає. Однак Дев’ятко як голова суду зобов’язаний реагувати на будь-які погрози на адресу суддів.

Нагадаємо, 13 лютого Вища рада правосуддя відсторонила від посади суддю Оболонського районного суду Києва Костянтина Васалатія, який виносив вирок екс-президенту Віктору Януковичу, та зобов'язала його пройти курси підвищення кваліфікації.

Відео Литовські журналісти викрили "відмивання" грошей Януковича

Гроші Януковича "відмивали" через шведський банк у Литві – ЗМІ. До таких висновків дійшли тамтешні журналісти після проведення масштабного розслідування. Загалом поки йдеться про оборудки вартістю у майже 4 мільйони євро. Але розслідувачі вважають, що це лише верхівка айсбергу фінансових махінацій Януковича.

Литовські журналісти викрили "відмивання" грошей Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції