Через сепаратизм з Луганська евакуюються іноземні студенти

Дата публікації
Перегляди
2142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через сепаратизм з Луганська евакуюються іноземні студенти

Зі сходу країни їдуть іноземні студенти

Батьки молодих людей вимагають повернення дітей додому.

В Луганську іноземні студенти достроково складають сесію. Протягом цього тижня випускники мають скласти усі державні іспити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівники вишів змінили навчальний графік на прохання іноземних посольств. Ті хочуть, аби їхні громадяни якомога швидше виїхали з небезпечного міста.

Студенти невипускних курсів теж можуть скласти сесію достроково або перенести її на осінь.

Через завантаженість викладачів українських студентів відправили на вимушені канікули до 19 травня. На навчальному процесі, кажуть у педагогічному університеті, це не позначиться.

Самі іноземні студенти залишати Луганськ не квапляться. Насамперед долею дітей занепокоєні їхні батьки, налякані повідомленнями російських ЗМІ.

В Луганську іноземні студенти достроково здають сесію

В Луганську іноземні студенти достроково здають сесію

"Там хвилюються батьки. Це чужа для них країна, вони дивляться російське телебачення в масі своїй. А там усі події подаються в дещо іншому ракурсі. Це їх бентежить, вони телефонують у посольство, посольство телефонує нам, ми от таким чином реагуємо", - пояснив перший проректор Луганського національного педагогічного університету Сергій Смірнов.

Таку ж думку висловлюють і самі студенти.

"Мені-то взагалі не страшно, але вдома мама й тато – вони дивляться всі ці ЗМІ. Українських немає, тільки російські канали дивляться – у них паніка. Їдемо через це", - пояснив молодий громадянин Узбекистану Сартурбек Сайфутдінов.

Як уже повідомлялося, у Луганську озброєні бойовики у камуфляжі викрали директора школи.

Наступна публікація