Через впертих водіїв "швидкі" не встигають рятувати пацієнтів

Дата публікації
Через впертих водіїв "швидкі" не встигають рятувати пацієнтів

У Києві за 3 місяці спіймали більше 20 порушників, які не пропускали швидку / pravda.lutsk.ua

У Києві цього року спіймали більше двох десятків порушників, які не пропускали швидку зі спецсигналами.

У столиці "швидка" не встигла приїхати на виклик – чоловік помер просто на вулиці. У міліції пояснили, що медична карета довго добиралася через затори та байдужих водіїв.

У Києві цього року спіймали більше двох десятків порушників, які не пропускали швидку зі спецсигналами, повідомляє ТСН.

Журналісти, що провели експеримент разом з водієм "швидкої", зазначають, що маячки карети деякі водії вперто не помічають. І чим дорожчий автомобіль, тим гірший зір у його власника.   

"Лексуси, мерседеси - вони не бачать "швидкої", бачать лівий ряд та більш нічого", - поскаржився водій карети Володимир Циба.

Невдовзі журналісти побачили підтвердження: водій "мазди" міг кілька разів звільнити смугу для "швидкої", але не зробив цього. Перебудуватися в правий ряд його заставили працівники ДАІ. Було складено протокол, сума штрафу за таке порушення - від 510 до 680 гривень.

Трохи пізніше ДАІ зупинила водія сріблястого "Лексуса". Чоловік довго відмовлявся підписувати протокол та письмово пояснювати свої дії: "Я не порушував нічого…".

Від початку року у столиці спіймали більше двох десятків таких порушників. Проте немає жодної статистики – скільком людям вони завадили отримати медичну допомогу.

Нешвидка допомога

Нешвидка допомога
Наступна публікація