Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чиновниця ДМС розповіла деталі справи про хабар від агента НАБУ

Пімахова наголосила, що не брала гроші у детектива Бюро.

Перший заступник голови Державної міграційної служби Діна Пімахова запевняє, що повідомила СБУ про отримання пропозиції щодо хабара за власною ініціативою і не знала, що її знайомий, який і пропонував гроші, є агентом Національного антикорупційного бюро.

Про це вона заявила під час брифінгу.

"Я можу сказати однозначно, що я подавала заяву самостійно. У мене в заяві зазначено, що це Сергій Титенков – представник Арабського інвестиційного фонду "Мубадала". Я абсолютно не знала, що він є представником або працівником Національного антикорупційного бюро", - сказала вона.

ВідеоАгента НАБУ затримали під час спроби підкупити чиновника Державної міграційної служби

За словами Пімахової, до вчорашнього дня, 29 листопада, їй не було відомо, що працівники НАБУ проводять спецоперацію, тому вона була дуже здивована, коли після затримання у Сергій Титенкова виявили спеціальні технічні засоби.

"Я буду відповідати за свої слова і я готова до цього. Я подавала заяву, як законослухняний громадянин, який прийшов на посаду, пройшовши конкурс. Я пройшла випробувальний термін і призначена на 5 років. Я маю чесну позицію щодо виконання своїх обов’язків. Я хочу виховувати своїх дітей і мати нормальне спокійне життя. Тому я подала таку заяву (до СБУ – ред.) – абсолютно самостійно, ініціативно, на особу, яка мала установчі дані Сергій Титенков", – додала співробітниця ДМС.

Також Пімахова запевнила, що готова нести відповідальність і має відповідні докази того, про що говорить, і хоче, щоб інші держслужбовців не боялися подавати заяви, якщо їм пропонуватимуть хабар. "Бо вони будуть хвилюватися за своє життя і життя своїх родин після таких заяв НАБУ, що це була спецоперація", – пояснила перший заступник голови ДМС, наголосивши, що ніч проти 30 листопада провела в Генеральній прокуратурі, де свідчила як свідок.

Окремо вона розповіла, що з детективом НАБУ познайомилась у Запоріжжі, коли її родич продавав свій мікроавтобус через оголошення у ЗМІ. На зустріч прийшов чоловік, який представився водієм, що працює в інвестиційній компанії і сказав, що його влаштовують умови продажу авто, проте остаточне рішення нібито мав ухвалювати його керівник, який повинен був приїхати через кілька годин.

"Так і сталося. Прийшов чоловік, який представився керівником офісу в Україні арабського інвестиційного фонду, що приїхав відкривати в Україні відповідне представництво. Сказав, що водій неправильно зрозумів мету придбання мікроавтобусу і що йому він необхідний для оренди", - додала Пімахова, зауваживши, що зрештою авто вони не продали, проте з цим чоловіком, який представився Сергієм Титенковим, затоваришувала, вони спілкувались кілька місяців і відносини були дуже дружні.

"Він постійно наполягав на зустрічах, телефонував мені, запитував як справи, як діти. Коли я казала, що хворію, пропонував привезти ліки, допомогти з транспортом чи грошима. Але я жодного разу не скористалась цими пропозиціями", - зауважила жінка.

До того ж Пімахова згадала, що через декілька місяців спілкування новий знайомий попросив її допомогти легалізувати деяких іноземних осіб на території України за грошову винагороду.

"Я йому зазначила, що за такі дії законом передбачена відповідальність, і він мені сказав, що буде звертатися для вирішення свого питання до інших осіб. Після цього я абсолютно самостійно звернулася з відповідною заявою до служби безпеки України з інформацією про те, що мені, як державному службовцю, заступнику керівника ДМС, запропоновано хабар від представника іноземної інвестиційної компанії, який має установчі дані Сергій Титенков, у сприянні  у вирішенні питання незаконної легалізації іноземців в Україні", - розповіла представниця ДМС, додавши, що після цього СБУ та ГПУ проводили певні дії і затримали Титенкова під час спроби "планово" передати їй хабар у розмірі 15 тисяч доларів, після чого з’ясувалося, що чоловік має ім’я Сергій Боярський.

Нагадаємо, раніше ТСН.ua стало відомо, що Служба безпеки України разом з прокурорами Генпрокуратури проводять обшуки в агентів Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, 29 листопада під час спроби передачі хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий агент НАБУ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції