Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дефіциту солі в Україні не буде". В "Артемсолі" прокоментували арешт рахунків

Адміністрація підприємства заспокоїла українців, що їм нема чого боятися.

Державне солевидобувне підприємство "Артемсіль", незважаючи на арешт рахунків, відвантажує продукцію в штатному режимі.

Про це повідомили у прес-службі ДП.

"Звертаюся до наших споживачів і запевнюю, що дефіциту солі в Україні не буде. Адміністрація підприємства зробила все можливе, щоб утримати ситуацію. Нині ми продовжуємо проводити відвантаження продукції, а це значить, що споживачам нема чого боятися і не варто піддаватися штучному ажіотажу", - заявила керівник підприємства Вікторія Луценко.

За її словами, адміністрації "Артемсіль" вдалося забезпечити своєчасну виплату заробітної плати майже тритисячному колективу підприємства.

Крім того, Луценко запевнила, що держпідприємство своєчасно і в повному обсязі виконало зобов'язання перед бюджетом України.

"Виконавча служба не повідомила належним чином ДП "Артемсіль" про відкриття виконавчого провадження, що є порушенням ст. 28 Закону України і ст. 19 Конституції України. ДП "Артемсіль" звернулося з касаційною скаргою до Вищого господарського суду України на винесені судові рішення. Підприємство вживає всіх можливих заходів щодо попередження списання коштів. Направлені звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури та прокуратури Донецької області, НАБУ, Комітету Верховної Ради з антикорупційної політики та Голові Донецької ОДА з проханням посприяти у вирішенні цього питання", - додали у прес-службі ДП.

Окремо зазначається, що під час тривалих судових розглядів "Артемсіль" відстоювало позицію визнання договору з КПВІ "Пам'ять" недійсним через порушення антикорупційного законодавства.

Нагадаємо, увечері 2 листопада рахунки державного соледобувного підприємства "Артемсіль" були заарештовані. Арешт відбувся в рамках виконавчого провадження на стягнення з ДП "Артемсіль" 70,5 млн грн штрафних санкцій в результаті порушення умов договору з КПВІ "Пам'ять" в період 2014 -2015 рр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції