День ангела 26 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
День ангела 26 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Getty Images

Сьогодні відзначаються тільки чоловічі іменини.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 26 липня, святкують: Гавриїл, Маркіян, Степан (Стефан), Юліан.

Чоловічі іменини 

Гавриїл

Гавриїл дослівно з древньоєврейської перекладається "Пан Божий", "Пан від Бога", "Божий Правитель".

У дитинстві Гавриїл відчуває величезні труднощі в спілкуванні з однолітками, тому для нього кращими друзями залишаються мама і тато. У підлітковому віці він не тільки подолає свій страх, але навіть може стати лідером в колі друзів. По відношенню до товаришів він завжди щирий, надійний і відкритий.

У дорослому віці Гавриїл принциповий, красномовний, пунктуальний, товариський і щирий. Ці якості допоможуть йому у професійній діяльності. Кар'єра для нього відіграє вкрай важливу роль, оскільки він прагне матеріального благополуччя і фінансової свободи. Його діяльність може бути пов'язана з точними науками, освітою, медициною або, навпаки, з психологією або релігією.

Гавриїл ще з юності з великою повагою ставиться до дівчат, він щиро прагне створити сім'ю, проте перш ніж одружуватися для нього важливо побудувати кар'єру та досягти успіхів у роботі.

Архангел Гавриїл вважається Божим вісником та посланцем, що оголошує про важливі події на землі. Він вперше згадується у Біблії в книзі Даниїла посланим для поясненнь видінь пророку Даниїлу про майбутнє панування селевкідів, призначеної спокути за переступ для юдейського народу у вигляді вигнання на 70 років, приходу Месії, його безневинної жертви та часи нового завіту. 

У біблійній традиції Гавриїл теж вважається вісником смерті чи Божим посланцем. Він — янгол змій, саду і херувимів, іншими словами — вартовий раю. Гавриїл предвістив народження Івана Хрестителя та Ісуса Христа. Його вшановують як покровителя дипломатів, миротворців, посланців.

Маркіян

В перекладі з латинської означає "той, хто належить Марсу", "присвячений Марсу".

У дитинстві Маркіян відрізняється спокійним та поступливим характером. Він вміє поводитися у суспільстві, бо зазвичай отримує гарне виховання і знає що таке етикет.

Він може досягти успіхів практично у будь-якій сфері діяльності. Найбільше Маркіяну пасують професії, пов'язані з технікою та інженерією. Він стане хорошим програмістом, водієм, інженером-конструктором. Також у нього є всі шанси стати чудовим спортсменом.

Маркіяну подобаються ефектні, розумні та ніжні дівчата. В любовних стосунках хлопець виявляє себе як палкий романтик, він вміє красиво залицятися. Водночас, володар цього імені справжній сім'янин. Одружившись одного разу, він навряд чи зважиться на розлучення. З дружиною він дуже ніжний та уважний, обдаровує подарунками та квітами, обсипає компліментами. Ще він дуже любить бавитися з дітьми: грати з ними, виховувати, навчати. Він прагне дати своїм дітям все найкраще: освіту, дозвілля, захоплення.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Стьопа веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Юліан

Юліан - це ім'я латинського походження, що означає "належить до роду Юліїв".

Юліан наділений високою самооцінкою, самолюбством і лідерськими якостями, які допомагають йому домагатися свого. У дитинстві йому подобається справляти хороше враження на оточуючих, він дуже радіє, коли його хвалять і заохочують. Він не любить галасливих ігор і пустощів, вважаючи за краще більш спокійні заняття. Справжніх друзів у Юліана небагато, так як він довіряє лише тим, кого добре знає і вважає чесним і порядним.

Він часто пробує свої сили у творчості, причому досить успішно. Також Юліан прагне до першості, що допомагає йому домагатися кар'єрних висот. Однак великою перешкодою на шляху до успіху може стати лінь, з якою йому необхідно боротися. Юліану слід розвивати в собі і такі якості, як тактовність і чуйність.

Відмінна риса Юліана - прагнення до свободи, він не терпить насильства над своєю особистістю і не буде бездумно підкорятися нікому. Цей чоловік романтичний, вірить в любов з першого погляду і водночас, досить легко сходиться і розлучається з жінками.

Жіночі іменини

Оскількі жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену в цей день дівчинку, дотримуючись традицій, слід перш за все звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: День Ангела 25 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація