Дісконт чи дисконт: чи змогли б ви скласти ЗНО з української мови? Тест

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перевірте свої знання з найважливішого предмету шкільної програми.

21 травня в Україні офіційно стартувало ЗНО-2019.  Станом на сьогодні, вступники вже встигли скласти два тести - з української мови та математики. Так, свої знання з алгебри та геометрії випробували 155,3 тис. учасників. Про результати вони дізнаються вже 14 червня на своїх інформаційних сторінках. 

А 23 травня випускники складали українську мову.  На виконання 58 завдань сертифікаційної роботи вони мали 180 хв. Завдання були з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та написання твору. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати – 104. 

Ми пропонуємо перевірити, чи змогли б ви скласти на хороший бал найважливіший тест ЗНО, який є обов'язковим для вступу до усіх університетів України. 

 

Нагадаємо, вже 27 травня вступники здаватимуть ЗНО з іспанської, французької та німецької мов. Загалом цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

Наразі триває реєстрація на ЗНО до магістратури. Вона триватиме до 3 червня. Складання ЗНО є необхідним для  вступу до магістратури на гуманітарні науки (крім спеціальності "філологія"), соціальні та поведінкові науки, журналістику, богослов’я, право, інформаційні технології, сферу обслуговування, міжнародні відносини, управління та адміністрування. 

зно інфографіка
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції