Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчинку-сироту, яку незаконно віддали чужим людям, повернули назад

Наразі Ліза перебуває в реабілітаційному центрі.

Дев'ятирічна дівчинка Ліза із Українська (Донеччина), родина якої загинула від вибуху газового балона, нині перебуває у центрі соціально-психологічної реабілітації Краматорська. Сюди її привезли напередодні - після того, як дитина два тижні провела в незнайомій їй родині.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, Ліза Власова залишилась сиротою після вибуху газу в її квартирі, де загинули її мама, сестра та братик. Дівчинка зазнала опіків і у лікарні Краматорська була майже 3 місяці.

Її рідний дід Микола увесь цей час збирав документи на опіку. Та раптом одного вечора до Лізи у лікарню приїхала невідома пара і забрала дитину у Маріуполь.

Після сюжету ТСН прокуратура донбаського міста Красноармійськ відкрила кримінальне провадження за фактом передачі дитини. Галас здійняли і депутати містечка Селідове - саме тутешні соцпрацівники та можновладці прийняли рішення віддати Лізу у маріупольську родину.

Перед тим як віддати Лізу в чужу родину, з дівчинкою навіть не зустрілися. Повірили словам колег з Краматорська, які кажуть, вони не питали чи хоче дівчинка жити з рідним дідом. Наразі Ліза залишатиметься у реабілітаційному центрі, але дід сподівається, що не надовго.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков.

Відео Сироту з Українська знайшли і привезли до центру соціально-психологічної реабілітації Краматорска

Залиште свій коментар

Вибір редакції