Дніпропетровську набережну прикрасила рекордна лавочка

Дніпропетровську набережну прикрасила рекордна лавочка

Рекордна лава нараховує 50 метрів

Гігантське місце для сидіння вже потрапило до Книги рекордів України.

Відтепер у Дніпропетровську є найдовша в Україні лавочка. П'ятдесятиметровий витвір мистецтва встановили на найдовшій у Європі набережній. Гігантське місце для сидіння вже потрапило до Книги рекордів України. Лавочку охрестили сімейною. Адже розміститися на ній можуть одразу кілька поколінь. Окрім того, є й спеціальні зони.

Наприклад, поруч зі щасливою парочкою кота та собаки радять миритися. Під металевою парасолькою - шукати захисту під проблем. А під амуром - освідчуватися. Мережчату лавочку цілий місяць виготовляли декілька ковалів. Вони самі й розробляли прикраси. На рекордсменку пішло півтори тонни металу.

Нагадаємо, у Дніпропетровську оголосили полювання на авторів провокаційних написів на міських парканах із закликами вбивати українців. Ксенофобів шукають патрульні, шукають ДАІшники, навіть держохорона з муніципальною гвардією.

Заклики вбивати українців, зроблені балончиками з фарбою, спочатку з'явилися на житлових масивах лівобережної частини Дніпропетровська. Вони так обурили містян, що ті написали дві заяви у міліцію. А пізніше образливі слова побачили біля двох вишів – національного і транспортного університетів.

Читайте також:

Дніпропетровськ підняли на вуха написи із закликами вбивати українців

Дніпропетровськ за місяць може втратити статус мільйонника

У Дніпропетровську вантажівка протаранила станцію метро

В Дніпропетровську створили найдовшу в Україні лавочку

В Дніпропетровську створили найдовшу в Україні лавочку

Повʼязані теми:

Наступна публікація