Добра й погана новини від синоптиків: дощі підуть на спад, але увірветься зима

В Україні йтиме мокрий сніг, буде поривчастий вітер та заморозки вночі.

У синоптиків є добра та погана новини про погоду в Україні. Перша – уже відзавтра, 10 жовтня, дощі підуть на спад. У понеділок іще покрапає на Півночі. А у вівторок дощитиме в Карпатському регіоні та на Одещині.

Саме в Одесі цього тижня негода наробила найбільше лиха. Потужний вітер руйнував дахи та лінії електропередач, виривав із корінням дерева. А вулиці знову стали річками, бо колектори не витримують потужної та тривалої зливи.

Бурхливо попрощалася з "бабиним літом" і Західна Україна. Буревій прокотився Волинню та Галичиною, пообривав дроти. А в Карпатах розгулялася завірюха – насипало аж п'ять сантиметрів снігу. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Утім, запевняють синоптики, це були лише "квіточки", і приголомшують поганою новиною. Уже в четвер погода поверне на зиму. Україну візьмуть у блокаду одразу кілька атмосферних фронтів: до осіннього дощу додасться мокрий сніг і поривчастий вітер. А нічна температура впаде до трьох градусів морозу.

погода 10-14 жовтня_1
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 10 жовтня 2016 року

погода 10-14 жовтня_2
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 11 жовтня 2016 року

погода 10-14 жовтня_3
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 12 жовтня 2016 року

погода 10-14 жовтня_4
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 13 жовтня 2016 року

погода 10-14 жовтня_5
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 14 жовтня 2016 року

Наступного тижня дощі підуть на спад

Уже відзавтра дощити в Україні буде менше. У понеділок іще покрапає на Півночі. А у вівторок дощитиме в карпатському регіоні та на Одещині. Саме в Одесі цього тижня негода наробила найбільше лиха. Потужний вітер руйнував дахи та лінії електропередач, виривав із корінням дерева.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: