Донецьк опинився на межі "фекального потопу"

Через розкрадання опор каналізаційний колектор в Донецьку може обвалитися в будь-який момент.

У Донецьку каналізаційний колектор, який відводить стічні води двох районів міста, може обвалитися в будь-який момент. Якщо це станеться, щодня десятки тисяч кубометрів забруднених стічних вод потраплятимуть в річку Кальміус.

Як виявилося, споруда може обвалитися через розкрадання опор. 14 жовтня обхідники КП "Донецькміськводоканал" виявили, що на естакаді каналізаційного колектора "А-дубль" по вул. Огородній, що відводить стічні води Куйбишевського та Ленінського районів, викрадені металеві опори. Через це ділянка колектора перебуває в аварійному стані і може зруйнуватися.

"Такий вчинок викрадачів просто немислимий! Чиясь жага наживи тепер створює ризик для здоров'я сотень тисяч людей. Якщо каналізаційні стоки в таких масштабах потраплять в річку Кальміус, це створить загрозу екологічної катастрофи не тільки в Донецьку, але і в масштабах всього регіону. Невже кілька кілограмів металу того варті?", - заявив директор КП "Донецькміськводоканал" Юрій Перебийніс.

Зараз в оперативному порядку ведуться роботи з відновлення вкрадених зловмисниками конструкцій. Виготовлені тимчасові підпори для колектора, оскільки одразу виділити кошти на відновлювальні роботи в повному обсязі підприємство не може.

За фактом розкрадання водоканал направив звернення до РВВС Ленінського району. Розмір завданих підприємству збитків становить 36561,17 грн. Крім того, роботи з відновлення зруйнованої ділянки міського каналізаційного колектора обійдуться підприємству ще в 100 тисяч гривень.

Читайте також:

Київ може залити фекаліями через скандальне будівництво

У Донецьку газовики починають виламувати двері квартир боржників

У Краматорську замість гарячої води людям подали нечистоти

Закарпаття затопило через засмічені стічні канави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: