У Краматорську замість гарячої води людям подали нечистоти

У Краматорську замість гарячої води людям подали нечистоти

Роботи з дезінфекції труб завершать сьогодні / Фото: Обозреватель

Тепер гаряча вода в оселях з'явиться тільки після дезінфекції труб.

У Краматорську Донецької області під час ремонту по вулиці Гвардійців Кантемирівців, 1 в труби з гарячою водою потрапили каналізаційні стоки.

"ТЕЦ звалює провину на водоканал, а водоканал - на ТЕЦ, але ніхто нічого не хоче робити, а ми сидимо без гарячої води", - повідомила одна з мешканок будинку.

Крім того, у дворі будинку розрили великий котлован, мешканці будинку побоюються, що туди під час гри можуть впасти діти, незважаючи на те, що біля котловану є огороджувальна стрічка і попередження про небезпеку.

Головний інженер ТОВ Краматорськводоканал Олександр Спільчак повідомив, що співробітники його підприємства зараз проводять дезінфекцію труб з гарячою водою, куди потрапила вода з фекаліями.

"Ми проводимо дезінфекцію труб, знезаражуємо їх. Потім потрібно буде взяти аналізи, щоб перевірити, чи все там чисто. Тільки після цього тепловики зможуть включити гарячу воду", - заявив він.

За словами головного інженера Краматорськводоканалу, роботи з дезінфекції труб підприємство планує завершити протягом 13 жовтня.

Нагадаємо, через будинок, який зводять без погодження з "Київводоканалом", Києву загрожує масштабна техногенна катастрофа. Може зруйнуватися частина каналізаційного колектора, яка збирає нечистоти з половини столиці.

Читайте також:

У Керчі водоканал 5 днів зливає нечистоти у море

Закарпаття затопило через засмічені стічні канави

Опозиція звинуватила Черновецького в тому, що нечистоти попливуть вулицями Києва

Через аварію в Сумах до річки вилилося сто кубометрів нечистот

Повʼязані теми:

Наступна публікація