У Керчі водоканал 5 днів зливає нечистоти у море

На узбережжі у Керчі насосна станція водоканалу вже протягом п'яти днів скидає нечистоти у море. Насос працює з продуктивністю 16 кубів на годину.

У Керчі насосна станція водоканалу вже протягом п'яти днів скидає нечистоти у море. Це відбувається на узбережжі неподалік від впорядкованого парку по вул. Кірова, в районі Палацу піонерів.

Насос працює з продуктивністю 16 кубів на годину. Крім відкачування насосом, попередньо нечистоти йдуть величезним тиском через технологічний слив, який, за словами обслуговуючого механіка, був відкритий відразу після аварії.

У екологічну Азово-Чорноморську інспекцію подзвонили члени човнового кооперативу і повідомили, що злив відбувається вже протягом п'яти днів. За словами членів кооперативу таке відбувалося і раніше. Правда, зазвичай злив нечистот відбувається вночі. А щоб зливали протягом п'ять днів поспіль - такого ще не було.

Як повідомили представникам Азово-Чорноморської екологічної інспекції працівники водоканалу, на насосній станції № 7 - аварія, тому злив нечистот у море - міра вимушена. В іншому випадку резервуар переповниться, і нечистоти хлинуть на вулиці міста.

Однак, як відзначив заступник. начальника відділу Азово-Чорноморської екологічної інспекції Роман Лейчик, у разі аварійної ситуації керівництво водоканалу зобов'язане було поставити до відома екологів телефонограмою. Цього зроблено не було.

Як розповів працівник водоканалу, причина аварійної ситуації на насосній станції № 7 - вкрай слабке технічне забезпечення. Насоси дуже старі, їх давно пора змінювати, але це не робиться, тому аварії відбуваються часто. Робітники водоканалу змушені обходитися навіть без елементарних речей: ні рукавичок, ні протигазів:

"Аварії відбуваються не з вини робітників, це технічний чинник, - розповів машиніст-оператор Кремезний, - немає ніякого інструменту, навіть щоб гайки підкрутити. Тут навіть немає вентиляції, хоча вона повинна бути. Скоро людям необхідно буде спускатися, щоб ставити насос, а для них немає навіть протигазів. Як працювати в таких умовах?"

Читайте також:

Закарпаття затопило через засмічені стічні канави

Опозиція звинуватила Черновецького в тому, що нечистоти попливуть вулицями Києва

Через аварію в Сумах до річки вилилося сто кубометрів нечистот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: