Дотримуємось останніх трендів онлайн-інвестування

Дотримуємось останніх трендів онлайн-інвестування

На Binomo є як найпопулярніші, так і досить рідкісні торгові активи.

Сучасний трейдинг постійно перебуває у процесі змін. Як і мінливі фінансові ринки. Як і сам світ, в якому ми живемо. Якщо трейдер хоче бути на хвилі, він повинен стежити за останніми тенденціями у сфері трейдингу і досліджувати різні брокерські онлайн-платформи.

Торгова платформа Binomo по праву вважається однією з найбільш інноваційних. У цій статті ми спробуємо розібратися чому.

Що таке Binomo?

Binomo В'єтнам - це тільки частина глобального співтовариства трейдерів. На платформі щодня торгують мільйони людей з усього світу. Що ж робить її такою привабливою для користувачів?

● Високоприбуткові активи

На Binomo є як найпопулярніші, так і досить рідкісні торгові активи. Прибутковість деяких з них може сягати 90%.

● Потужний інструментарій для технічного аналізу

Платформа оснащена всім необхідним для професійного трейдингу: зручні інструменти малювання на графіку, налаштування індикаторів (ковзне середнє, RSI, MACD, Хвилі Боллінджера) і багато іншого!

● Чесність і клієнтоорієнтованість

Binomo будує максимально прозорі відносини з трейдерами. Інвестиційний клімат компанії ґрунтується на таких цінностях, як довіра і турбота. Оперативна і високопрофесійна служба підтримки не залишить без уваги жодне ваше запитання або проблему.

● Binomo навчання

Ви знайдете на платформі безліч корисних матеріалів для вдосконалення у трейдингу - розділ з відеоуроками, словник термінів, розбір застосування різних стратегій і відповіді на найчастіші запитання трейдерів.

● Бонуси та подарунки

У Binomo інвестиції вигідні подвійно, якщо ви користуєтеся бонусами, які дарує компанія. Подарункові купони можуть збільшувати ваш депозит в кілька разів, що значно підвищить ваші торгові можливості. Ви можете вигравати цінні призи в турнірах, змагаючись з іншими трейдерами.

Увійти в Binomo можна на офіційному сайті binomo.com з будь-якого браузера. Або ви можете скачати Binomo додаток на iOS і Android.

Вітаємо тих, хто дочитав до кінця з сюрпризом від Binomo! Скористайтеся промокодом BONUSWEEK150 і отримайте бонус + 150% до першого депозиту на суму від $30. Цей промокод діє у разі внесенні депозиту з 22 по 28 вересня.

Бажаємо вам прибуткової торгівлі!

Binomo_6
Binomo_8
Binomo_9
Binomo_7

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин